Конкурс дитячих виробів

4.jpg

 

Прийшли на сайт саморобку - виграй жука-робота!

Соціальний проект "Maaam.ru - сайт для мам, вихователів та працівників ДНЗ" спільно з дитячим сайтом babylessons.com.ua" та інтернет-магазином "Hex-bugs.ru" повідомляє Вам про відкриття конкурсу дитячих виробів з непридатного матеріалу.

 

До конкурсу приймаються як індивідуальні роботи дітей, так і спільні роботи дітей і батьків або педагогів.
Матеріал:викидний, підручний (одноразовий посуд, упаковка і тара, пластикові пляшки...).

 

Конкурс завершено

Подивитися роботи

 

 

 

 

 
  Hexbug   Інтернет-магазин Hex-bugs.ru з радістю прийняв запрошення адміністрації у спонсорській підтримці проведеного конкурсу. Впевнені, що надані призи припадуть до душі не лише дітям-переможцям, але і їх батькам. А що може бути приємніше відчуття, коли твоя дитина грає в цікаву іграшку? Гарантуємо, іграшка зацікавить і навіть самого суворого тата!

 

 

 
1.jpg   2.jpg   3.jpg
         
1 місце
Нанодром Hexbug Nano Habitat Set і два мікроробота Nano
  2 місце
Hexbug Nano Starter Set набір з майданчика і двох елементів траси
  3 місце
Жучок Hexbug Nano
Докладніше...   Докладніше...   Докладніше...

 

 

 

 

 

 

 

В якості призів були обрані маленькі жучки Hexbug Nano та їх природне середовище проживання - нанодромы . Роботи досить міцні, мають гумову поверхню і надійний пластиковий панцир, які забезпечують захист від падінь, бросаний, прокусов молочними зубами. Ці роботи підійдуть будь-якій дитині від 3 років.

Мікророботи-комахи HEXBUG вже кілька років радують малюків багатьох країн світу, але в нашій країні вони поки не настільки популярні. Наш затишний магазинчик намагається виправляти цю ситуацію. У сімействі мікророботів є павуки , жуки, краби та інші, в нашому випадку, приємні комахи. Але, на відміну від nano жуків, вони не можуть захиститися від грубого поводження.

 

Бажаємо удачі в конкурсі! Дуже хочемо, щоб участь була найцікавішим заняттям для діток та їх батьків!

 

З турботою, продавці мікророботів Hexbug.

Архів конкурсів...

Рубрики: Новини