Розвиваючі дитячі ігри Онлайн

Цікаві нові розвиваючі ігри для дітей онлайн. Навчальні флеш (Flash) міні ігри для дівчаток і хлопчиків online.

 

Дитячі ігри онлайн

Малюємо тварин

Міні гра для дівчаток і хлопчиків.
Натискаючи на кнопки у верхньому меню підбираємо для свого тваринного кінцівки і мордочки. З реальних тварин там можна зібрати: собаку, лося, ведмедя, осу і півня. А фантастичних - ну дуже велика кількість, змінюючи кожен раз то забарвлення тіла, то вушка, носики і ротики, то ручки і ніжки по черзі.

 

Онлайн ігри для дітей

Вивчаємо геометричні форми

Онлайн Гра для малюків 2-3 років.
Потрібно за допомогою мишки виділити геометричну форму відсутню на основний картинці. Кожна відповідь дитини буде супроводжуватися невеликою анімацією.

 

Пазли для дітей

Пазли. Лев

Гра для дітей 4-5 років.
Дитячі пазли з серії тварини Африки. Озвучені дії, режим підказки. Фотографії тварин. Живий звук лева.


 

 

Пазли для дітей

Пазли. Зебри

Гра для дітей 4-5 років.
Онлайн пазли з серії "Тварини Африки".Пазли з дев'яти елементів. Якщо дитина правильно зберете пазли, то він почує цей голос зебри, а також подивіться красиві фотографії тварин на тлі природи.

 

Ігри для дітей онлайн

Знайди букви на картинці

Для дітей 3-4 років
На різнобарвною картинці сховалися різнокольорові літери. Знайди букву і натискай на неї мишкою. Збери всі літери російського алфавіту.

 

Пазли для дітей карта

Пазли. Карта Європи

Дітям 4-6 років
Безкоштовні розвиваючі онлайн пазли у вигляді карти Європи. Кожен шматочок пазлів відповідає своїй країні. Всі частини різні за розміром: найменший - Люксембург, найбільші - Франція та Іспанія. Навіть не знаючи географію, дитина швидко навчиться знаходити країни за назвою, розміром, розташуванням.

 

ігри для дітей

Запам'ятовуємо шахові фігури.

Дитяча розвиваюча. 3-4 роки.
Безкоштовна флеш гра знайди дві однакові шахові фігури на розвиток уваги і пам'яті.
Складність полягає в тому, що на полі заховані фігури різного кольору, і тільки фігури одного кольору вважаються однаковими.

 

Ігри для дітей

Знайди пару

Розвиваюча гра для дітей 3-4 років.
Дуже барвиста безкоштовна онлайн іграшка з чудовою анімацією після виконання завдання. Знайди два однакових каменю. Всі камені різної геометричної форми: квадрат, ромб, прямокутник, шестикутник, паралелограм, зірка, трапеція, трикутник.

 

Розвиваючі ігри онлайн

Збери візерунок

Для малюків
Розвиваюча гра зроблена на основі методики Нікітіних. Перевертаючи квадрати - складаємо з елементів візерунок. У цій грі дев'ять елементів.

 

Безкоштовні ігри

Збери будинок та ялинку

Для малюків.
Розвиваюча іграшка для маленьких, на основі методики Нікітіних. Перевертаючи квадрати - складаємо з елементів візерунок. У грі всього чотири елемента. Складаємо будиночок і ялинку для Ведмедика.

 

Ігри для дітей онлайн безплатно

Пазли жираф

Пазли для самих маленьких діточок
Пазли складаються з чотирьох елементів, дуже барвиста картинка, цікава анімація після виконання завдання. Пазли автоматично приклеюються до основної картинці, що полегшує збирання пазлів і робить цю гру доступною для самих маленьких дітей.

 

Авторські онлайн ігри

Щоб наші ігри були кращими ми робимо їх самі, тому такі іграшки ви не зустрінетеся більше ніде в інтернеті.

 

Наша продукція розрахована на дитячу аудиторію від 2 до 5 років. І це не просто ігри для дівчаток та хлопчиків - всі вони розвиваючі і повчальні. В одній грі дитині пропонується знайти букви, в іншій - скласти карту. Деякі на розвиток пам'яті, інші на вивчення геометричних форм і алфавіту.

 

Граючи, дитина не витратить час даремно і обов'язково чогось навчиться. Щоб пограти на сайті babylessons, вам не треба нічого завантажувати і встановлювати, просто вибираєте вподобану гру і граєте.

 

Кошеня. Встановити на Яндекс >>>

Яскрава і чітка графіка, малюнки професійного художника, більшість з ігор озвучені. Завдяки тому, що завдання в іграх маленькі і простенькі - вони відмінно підходять для дітей дошкільного віку.

 

Додати наш сайт до вибранного, адже крім онлайн занять у нас ще багато чого цікавого і корисного для дозвілля, навчання і розвитку дитини.

 


Рубрики: Новини
2009, Липень, 11