Петербург: Дітям вхід дозволений!

Петербург: Дітям вхід дозволено! Санкт-Петербург, 1 жовтня, 2010 - Дитяче Огляд - електронний журнал для батьків оголошує про початок акції «Петербург: Дітям вхід дозволено!»

далі...

Гірлянди своїми руками до Нового Року

Гірлянди з паперу   Підготовка до Нового року не менш цікаве заняття, ніж саме свято, особливо для дітей. Створюємо передсвяткову атмосферу і вчимо дітей самостійно виготовляти паперові прикраси - гірлянди.

далі...

Заняття з логопедом: коли настав час звернутися?

Коли звертатися до логопеда?   Мова дитини - це свідчення його розвитку. Він вчиться вимовляти перші звуки, збирати їх у найпростіші слова, а по мірі зростання - складати речення, вживати лексику у потрібному контексті і виразно промовляти свої думки.

далі...

Будь-яке свято краще найпрекрасніших буднів!

Будь-яке свято краще найпрекрасніших буднів! Сьогодні, мабуть, складно знайти людину, яка могла б з повною впевненістю сказати, що він не любить свята. Їх люблять усі, причому дорослі люди їх чекають не менше, ніж маленькі діти.

далі...

Батіг і пряник

Батіг і пряник   Нерідко батьки опиняються перед складним вибором: яким методом користуватись у процесі виховання свого чада, який дотримуватися тактики, що більш ефективно «батіг» або «пряник»?

далі...

Дитяче свято для маленьких і великих

Організація дитячих свят Дитячі свята - вони приносять стільки радості, стільки яскравих і незабутніх емоцій, а це означає, що жодні труднощі і клопоти, не можуть перешкодити батькам, здійснити всі задуми по улаштуванню самого кращого і грандіозного свята для своєї дитини.

далі...

Имятворчество батьків: як зробити правильний вибір?

Вибираємо ім'я для дитини   Питання щодо імені дитини хвилює його батьків задовго до його народження, і часто залишається відкритим, аж до реєстрації нового громадянина.

далі...

Рецепти закусок на Хеллоуїн

Рецепти на Гелловін   Прості, але в той же час оригінальні ідей, як оформити святковий стіл на свято Halloween. Порадуйте своїх дітей.

далі...

Рубрики: Закуски, Рецепти
Теги: ,

Дитяча кімната - це казковий світ

Дитяча кімната   Будинок для будь-якої людини повинен бути місцем, де він буде відчувати себе комфортно, спокійно і затишно; місцем, куди постійно хочеться повертатися. І кімната для дитини не є винятком.

далі...

Хеллоуїн. Вироби своїми руками

Вироби до свята Хеллоуїн. Привиди  

Дерево з привидами

Вироби з непридатного матеріалу
Таких симпатичних і страшних привидів можна зробити за кілька хвилин. Крім того, матеріали для цієї вироби напевно знайдуться в кожному будинку.

далі...Сторінка 1 з 212»