Схеми орігамі з паперу

Орігамі - забавна гра, розвага. Але крім веселого проведення часу цей процес складання з паперу сприяє розвитку уяви, просторового мислення, концентрації уваги і звичайно, дрібної моторики.
Колекція схем орігамі для дітей, майстер-класи, покрокові керівництво з фото


Орігамі (яп. «складений папір») - древнє мистецтво складання фігурок з паперу. Це мистецтво своїми коренями сягає до стародавнього Китаю, де і була відкрита папір.

 

Орігамі для малюків

 

Орігамі Орігамі Орігамі Орігамі

 

Орігамі Зірка Орігамі Орігамі Орігамі

 

Орігамі квіти Орігамі курчата Орігамі будиночок Орігамі листя в букет

 

Паперопластики. Роботи >>>

 

Схеми і майстер-класи для дітей

 

Практично кожна доросла людина в Росії при слові "орігамі" згадує веселі шкільні забави та найпопулярніші в той час схеми корабликів, літачків, "гадалочки", "надувні чортики" і "водяні бомбочки".

 

Орігамі Орігамі Орігамі кораблик Орігамі

 

Гарбуз. Хеллоуїн Орігамі Орігамі Орігамі

 

Орігамі ворожка Орігамі ялинка

 

“Не перерахувати всіх достоїнств оригамі в розвитку дитини. Доступність папери як матеріалу, простота її опрацювання приваблюють дітей. Вони оволодівають різними прийомами і способами дій з папером, такими, як згинання, багаторазове складання, надрізання, склеювання.

  • Складання з паперу розвиває в дітей здатність працювати руками під контролем свідомості, у них удосконалюється дрібна моторика рук, точні рухи пальців, відбувається розвиток окоміру.
  • Сприяє концентрації уваги, так як змушує зосередитися на процесі виготовлення, щоб отримати бажаний результат.
  • Має величезне значення у розвитку конструктивного мислення дітей, їх творчої уяви, художнього смаку.
  • Стимулює і розвиток пам'яті, так як дитина, щоб зробити саморобку, повинен запам'ятати послідовність її виготовлення, прийоми і способи складання.
  • Знайомить дітей з основними геометричними поняттями (кут, сторона, квадрат, трикутник тощо), одночасно відбувається збагачення словника спеціальними термінами.
  • Активізує розумові процеси. У процесі конструювання у дитини виникає необхідність співвіднесення наочних символів (показ прийомів складання) зі словесними (пояснення прийомів складання) і переклад їх значення в практичну діяльність (самостійне виконання дій).
  • Вдосконалює трудові вміння дитини, формує культуру праці.
  • Сприяє створення ігрових ситуацій. Склавши з паперу маски тварин, діти включаються в гру-драматизацию по знайомій казці, стають казковими героями, здійснюють подорож у світ квітів і т. д.

І це ще далеко не всі переваги, які укладає в собі чарівне мистецтво орігамі.

Систематичні заняття з дитиною орігамі - гарантія його всебічного розвитку і успішної підготовки до шкільного навчання."

Цитата з книги "Орігамі та розвиток дитини" Тарабарина Т. В.


Рубрики: Baby Lessons
Теги: ,
2009, Серпень, 28