Набір штампів і трафаретів. Зоопарк

набір штампів для дітей

Набір штампів і трафаретів.

Зоопарк
Огляд нашого нового набору для творчості. Дитячі штампики з тваринами і трафарети для малювання зоопарку.


Всі відгуки про наших іграшках >>>

 

Від видавця.
З допомогою набору штампів і трафаретів "Зоопарк" ви без праці зможете намалювати свій зоопарк. В набір входить все необхідне для початку вашої творчості. З допомогою штампів намалюйте тварина, потім завдяки трафаретом обгородити її парканом і оточіть деревами. Коли всі елементи задуманої картини будуть намальовані, можна приступати до розфарбовування. І ось перед вами вже чудовий зоопарк!

 

Дитячий набір зі штампами і трафаретами. Зоопарк
Набір для творчості
Вік: від 3 років
Елементів: 31
SES Creatіve; Голландія

 

Купити

 

 

Опис ігрового набору

В набір входить: 11 штампів, 11 підставок для штампів, подушка для штампа, блокнот, 6 фломастерів, лист з трафаретами.
Середній розмір штампу: 4,5 см х 3,5 див.
Розмір блокнота: 14 см х 17 див.

 

_4501.jpg

 

Наш відгук
Ціна набору - 495 рублів. Я давно вже хотіла придбати дитині штампики для друку картинок, але всі відповідні знайти не могла. А тут, як здалося, зручні штампи, плюс ще й трафарет для домальовування є. Здалося мені правильно. Штампи і правду чіткі відбитки залишаються хороші, багато тварин: лев, ведмідь, носоріг, ягуар, папуга, мавпа, слон, шимпанзе, жираф. Трафарет теж нічого. Тільки от, перед тим як друкувати, мамі довелося вигадувати, як же ці гумові штампи прикріпити до зручним підстав, так як та клеюча основа, яку пропонує голландський виробник не хоче з'єднувати елементи. Ідея з двостороннім скотчем не допомогла, клею моменту в будинку не виявилося - дитина засмучується. Слава богу, знайшли вихід - я ці гумки просто пришила декількома стібками до основі - все вийшло. Шиється легко, голка проходить і крізь гуму і крізь пінопластову основу. Ух!

Наші прошиті штампики

 

Далі теж не все так просто: фарба в штемпельної подушці не хоче наноситься на штампи - відбитки не виходять, мабуть іграшка нас довго чекала і подушка встигла висохнути. Займаємо дитини поки трафаретами, слава богу в наборі є фломастери і вони, як не дивно пишуть, і терміново шукаємо штемпельну фарбу або чорнило.
Фарбу будинку не знайшли, але знайшли іншу штемпельну подушку з татовою фірми. Ось тільки чорнило в ній сині, для документів, але зате друкує добре.

 

Була впевнена - Куплю дитячу іграшку і дитина щасливий, і мамі пару годин відпочинку. В результаті, замість того, щоб зайняти дитину відразу цікавою грою - я провозилася з підготовкою години півтори, якщо не більше. Але слава богу, не дарма старалася - дитина із задоволенням грав і натхненно малював зоопарк, так що якщо вас не лякає така підготовка до гри - купуйте, дитини точно ощасливите.