Розписні серветки з тканини. Вироби з дітьми

серветки у вигляді сердечок Розфарбовані серветки з тканини у вигляді сердець стануть відмінним подарунком, зробленим своїми руками до дня Святого Валентина.

 

Всі ідеї до дня всіх закоханих >>>

 

Це абсолютно не трудомістке виріб і її цілком можна робити з дитиною від 3 років.

 

Матеріали:
Біла тканина (можна взяти стару простирадло), фарби для тканини, пензлик, ножиці. Для прикраси ми використовували срібну гелеву ручку.

 

Спосіб виготовлення:

  • Відріжте шматок білої тканини невеликого розміру. Виперіть (можна накрохмалити) і висушіть. Пропрасуйте праскою.
  • Намалюйте тонкою лінією контур серця, можна використовувати трафарет якщо ви збираєтеся робити цілий набір "серцевих" серветок. Видайте дитині фарби по тканині і кисть. Не забудьте підкласти під тканину целофановий пакет, а то фарба має властивість пропечатываться через тканину.

У своїй творчості ми використовували фарби по тканині Decola, причому флюоресцентні. Щоб дитині було зручніше малювати, я невелику кількість фарби з кожної баночки вилила у пластикову панель (дрібні ємності). Так менше шансів, що вміст всієї банки буде на столі.

  • Після того, як вся поверхня всіх сердечок буде зафарбований, даємо майбутнім серветках висохнути пару годин.
  • Вирізаємо по контуру серця, намагаючись, щоб лінія розрізу припадала по пофарбованій поверхні тканини. Якщо край буде погано зафарбований, то тканина може полізти за ниточки.
  • Прасуємо праскою, закріплюючи при цьому фарбу. В принципі, серветка готова. Але ми не зупинилися на досягнутому і вирішили гелієвої срібною ручкою додати декілька декоративних елементів. Це можуть бути любовні послання, побажання, або просто добрі й приємні слова для тих, кому ці серця призначаються.

 

Прикрашаємо стіл до свята Святого Валентина

 

Прикрашаємо стіл до свята Святого Валентина
Поблизу, серветка дуже красиво виглядає.

 

Прикрашаємо стіл до свята Святого Валентина
Якщо малюнок для сердець придумував сам малюк, то можуть вийти дуже навіть цікаві колористичні композиції. Головне,кожне серце буде неповторно і індивідуально.

 

Схожі статті:
Сердечка з картону - Якщо цю саморобку у вигляді сердечок одягати не на ручки, а на коктейльну соломинку, то разом із серветками вийде оригінальна прикраса святкового столу.
Розписна посудНу, а якщо ще дитині доручити розписувати сердечками посуд до свята... до Речі, на минулих уроках ми розповідали ще й як розписувати скатертину.