Зимові пісеньки. Книга з піаніно

Зимові пісеньки. Книга з піаніно

Зимові пісеньки

Книга з піаніно
У цій дивовижній книзі зібрано 10 найбільш популярних зимових пісень, кожна з яких супроводжується нотами. За допомогою дитячого піаніно ваш малюк сам може відтворити ту чи іншу мелодію і заспівати пісеньку. Все що для цього потрібно - це натиснути потрібну клавішу, яка відповідає номеру ноти в книзі.


Всі відгуки про наших іграшках >>>
Книги для дітей і батьків

 

Від видавця.
Книжка містить наступні пісні:

  • У лісі народилася ялиночка.
  • Розкажи, Снігуронька, де була...
  • Маленькій ялинці холодно взимку...
  • Чому ведмідь взимку спить?
  • Три білих коня.
  • Ялинка.
  • Якби не було зими...
  • Колискова Ведмедиці.
  • Зима. (Стеля крижаний, двері скрипливі...)
  • Бубонці дзвенять.

Батарейки у комплекті.

 

Зимові пісеньки. Книжка-іграшка
Видавництво: Лабіринт Прес, 2010 р.
Картон, 20 стор.
Батарейки у комплекті.
Формат: 26 см х 27 див.

 

Купити

 

 

Опис книги

Якісна книга з картонними сторінками і приклеєним музичним інструментом. Кожна клавіша відзначена кольором і цифрою, завдяки чому навіть малюк зможе награти простенький мотив дитячої новорічної пісеньки. Дитина 4-х років прекрасно справляється з музикуванням і буквально за кілька днів вивчив порядок нот в улюбленому творі.

 

Кожна пісня супроводжується барвистою ілюстрацією, нотами і словами пісні. В книгу входять найпоширеніші пісні до Нового Року. Незважаючи на те, що у моєї дитини є справжні клавіші, ця книга з піаніно користується більшою популярністю, так як грати з ним можна в будь-якому місці і, практично, у будь-якій позі. До того ж, дитина, нарешті зрозумів, для чого і як записуються ноти. Мабуть, скоро на справжній інструмент будемо наклеювати кольорові наклейки і переписувати партитури кольоровими олівцями. До речі, ця методика вивчення нотної грамоти називається "райдужна техніка".

 

 

Мінуси:
У деяких піснях не вистачає місця на сторінці, щоб помістилися ще й ноти приспіву. Наприклад, у піснях "Розкажи, Снігуронька..." і "Зима" - немає нот приспіву, а в пісні "Три білих коня" - навпаки, тільки приспів і є, а нот куплету - ні. І ще ноти не все в пісні "Бубонці дзвенять". Цей мінус легко виправляється написанням кольорового нотного додатки своїми руками.

Ілюстрації з книги:

книга з нотами і піаніно ілюстрації з книги книга з піаніно і з нотами;

Схожі товари:
Ножиці з фігурними лезами - Набір для аплікацій, рукоділля та дитячої творчості. Вісім ножиць з фігурними лезами для виробів.
Набір "Забавне печиво" - З цим набором навіть малюк зможе самостійно приготувати смачні і красиві печива.