Твістер своїми руками

Твістер. Гра

Твістер

Ігри та іграшки своїми руками, конкурси та ігри
Це захоплююча гра, яка може буквально "зав'язати Вас і ваших друзів буквально в вузол"! Як зробити гру самим за 10 хвилин і розвеселити своїх друзів.


Всі ігри та іграшки своїми руками >>>

 

Різновидів гри Твістер багато. У звичайний комплект гри входить полотно з різнокольоровими кружечками і рулетка, яка показує яку руку і ногу на який колір ставити. Простирадла ми розписувати з вами не будемо - обійдемося малими жертвами.

 

Як зробити гру Твістер своїми руками

Час виготовлення 10-15 хвилин.
Матеріали:
Набір різнокольорового картону (4 кольори), білий картон для кубика, клей, скотч, ножиці.

 

Спосіб виготовлення:

  • Скачайте і роздрукуйте кубик. Бажано на картоні. Проходимо вістрям ножиць (по лінійці) по згину кубика, згортаємо і склеюємо. Можна пройтися прозорим скотчем для надійності.
  • Розгортка кубика

     

  • Виріжте 12 кіл з картону. Кожного кольору по чотири. Можна в якості шаблону використовувати чашку або перевернутий стакан. Кола не обов'язково повинні бути великі.
  • От і все. Гра готова. Тепер розкладіть кола на підлозі можете в ряд, можете в довільному порядку і веселіться.

Як грати в Твістер

Класичні правила:
Ведучий кидає кубик і називаючи гравця говорить на який колір ставити ногу або руку. У зв'язку з тим, що наш варіант Твістера спрощений, пропонуємо праві і ліві кінцівки переставляти по черзі.

Інші ігри:
Хто швидше? потрібно швидше добігти до кружечка потрібного кольору і встати на нього. Кружечків на один менше, ніж гравців.
Вхопи мене! по команді судді потрібно як можна швидше дістатися до гуртка потрібного кольору і підняти над собою. Причому в цій грі суддя не тільки з допомогою кубика визначає потрібний колір, але і придумує яким чином гравці будуть до гуртка добиратися: скакати на одній нозі або стрибати зі скакалкою, просто бігти або йти спиною вперед...
Квача! гравці наввипередки повинні добігти до гуртка потрібного кольору.

 

В Твістер можна грати удвох, утрьох, а також цілою командою. У Книзі рекордів Гіннеса, найбільша гра в Твістер займала площу 436,6 м2 на матах, які були з'єднані разом.
Джерело Вікіпедія: Твістер

 

Інші ігри та конкурси:
Ігри та конкурси з повітряними кулями - запасіться парою десятків повітряних куль. І святкова атмосфера з веселими конкурсами вам забезпечена.
Блішки - Дуже кумедна і проста у виготовленні російська народна гра, яка обов'язково розвеселить ваших гостей.