Листівки своїми руками

   

Листівки, зроблені своїми руками

Тут ми збираємо ідеї і готові саморобні вітальні листівки для будь-якого випадку. До свят: новорічні, до 8 березня, валентинки, 23 лютого, великодні, до дня народження і першого вересня. Також ділимося порадами як зробити листівки своїми руками для мами, тата, бабусі, дідусі.


На будь-яке свято прийнято дарувати подарунки і супроводжувати їх теплими побажаннями. Слова, які так часто складно сказати, можна заздалегідь продумати і написати на листівці. Зараз в магазинах великий вибір вже готових привітань, але побажання написане на саморобній листівці зробленої власними руками буде за цим особистим і від чистого серця.

Більшість робіт, розміщені у цій рубриці, дуже прості у виготовленні і зробити їх зможуть навіть діти.
Якщо у Вас є готові ідеї або Ви хочете поділиться зробленою роботою, будемо дуже вдячні, якщо Ви поповните нашу колекцію листівок, надіславши нам фотографію роботи і опис на email (внизу сайту).

Свята

Тут зібрані роботи, які характерні для будь-якого свята чи конкретної події.

До Нового року. Новорічні листівки

Роботи, які можна зробити своїми силами. Вітаємо листівками родичів і знайомих з Новим Роком.

Новорічна ялинка Сніговик. Дитяча листівка Дід мороз Свічки
Сніговик Новорічна ялинка    

Крім простих аплікацій і для роботи можна використовувати практично будь-які маленькі предмети, які можна прикріпити клеєм або двосторонній скотч. В якості декору цікаво виглядають висушене листя, шматочки тканини або шкіри, стрічки, тасьма та мережива. Можливо у Вас залишилися шматочки мотузки або мішковини, яскраві барвисті гудзики. Подивіться уважно у своїх коморах, можливо там ви знайдете ідеї для натхнення.

 

Валентинки. До дня всіх закоханих

До святкування Дня Святого Валентина (день всіх закоханих) прийнято дарувати "Валентинки" зроблені саме своїми руками.
За традицією листівка має вигляд сердечка і містить визнання в любові, романтичний вірш або просто комплімент. Іноді їх роблять анонімними: без підпису, без зворотної адреси, а визнання пишуть лівою рукою, щоб додати романтичної таємничості та загадковості. У багатьох країнах "валентинки" дарують не тільки коханим, але і просто тим, кому тепло ставляться.

Сердечко плетенное Аплікації з сердець Об'ємна листівка Закоханий слон
Сонечка      

 

Листівки до 23 лютого

Дуже болюча тема для багатьох - оформлення листівок для чоловіків. Не бійтеся дарувати подарунки зроблені своїми руками - вони оцінять, врешті-решт, вони такі ж люди як і ми. Вітаємо чоловіків, татусів, дідусів, братів з чоловічим Російським святом.

Листівка для тата      

 

До 8 березня

Найпростіша тематика у вітальних листівках. Квіти, квіти і ще раз квіти для наших улюблених мам і бабусь.

Листівка до 8 березня      

 

Великодні листівки

Ця тема теж велика: фарбовані яйця, курчата, великодні кролики. Плюс, не забудьте підписати: "Христос воскрес!" або "Христос Воскрес!", на ваш розсуд.

Листівка-перевертиш великодня
Листівка-флексагон
Пасхальна листівка    

 


Рубрики: Baby Lessons
2010, Березень, 26