Об'ємна Валентинка. Листівки своїми руками

Об'ємні валентинки

Об'ємна Валентинка

Листівки своїми руками
Пропонуємо Вам зробити просту об'ємну листівку Валентинку до дня всіх закоханих. Вона проста у виготовленні і підійде для уроків творчості з маленькими дітьми.


14 лютого - День Святого Валентина або день всіх закоханих.

У нас в Росії це свято стало відзначатися широко і повсюдно зовсім недавно, років двадцять тому, але зате з розмахом і задоволенням, адже це прекрасний привід зайвий раз зізнатися в любові дорогій людині.

 

Об'ємна листівка.

Сердечко - Валентинка

Матеріали:
Біла щільний папір, папір червоного кольору, клей

 

Спосіб виготовлення листівки:

  • Скачайте і роздрукуйте шаблон листівки.
  •  

    Завантажити шаблон для об'ємної листівки

     

  • Виріжте з білого паперу саму листівку.
  • Складіть червоний папір гармошкою і вирізати сердечка.
  • Приклейте стрічку з сердечок до листівці.

 

Підпишіть Валентинку і можете вручати.

Об'ємні листівки своїми руками

 

Об'ємні листівки своїми руками

 

Сьогодні "валентинкою" називають листівку, адресовану коханій людині на день Святого Валентина, який традиційно має вигляд сердечка і містить визнання в любові, романтичний вірш або просто комплімент. Велика частина "валентинок" анонімна, без зворотної адреси, написана справа наліво або лівою рукою, щоб додати романтичної таємничості та загадковості. В деяких країнах "валентинки" дарують не тільки коханим, але і просто тим, кому тепло ставляться. Наприклад, британці пропонують "валентинки" не тільки друзям і знайомим, але й своїм домашнім тваринам, а в Росії просто друзям, у яких ще немає пари.

Крім "валентинок" в День Святого Валентина 2010 обов'язково подаруйте квіти. Вважається, що краще всього підходять червоні троянди, як уособлення щирої любові і білі, як символ чистоти і невинності, а також братки, і солодощі - цукерки у вигляді сердечок або упаковані в красиву коробку у формі серця.