Новорічні іграшки своїми руками

Новорічні іграшки своїми руками Діти з нетерпінням чекають на Новий рік. Ще б пак, це свято є найвеличнішим святом в році. А щоб очікування стало цікавіше, можна зробити безліч новорічних виробів для прикраси інтер'єру і ялинки.

далі...

Дитячі книжки з пазлами

Дитячі книжки-пазли   Товари для дітей
Книжки-іграшки - дуже популярні серед малюків. Адже з такою книжкою читання можна перетворити на веселу гру.

далі...

Лего креатор

Лего креатор Товари для дітей
Продовжуємо знайомитися з новими моделями Лего.

далі...

Ванна кімната для дитини

Ванна кімната для дитини   Поради батькам
Про те, що для дитини необхідна дитячі меблі - знають всі, але на цьому, як правило, створення комфортних умов для маленької людини в загальній квартирі або в будинку закінчуються.

далі...

Домашній куточок дитячого здоров'я

Домашній куточок дитячого здоров'я   Поради батькам
Багато батьків займаючись з дитиною інтелектуальним розвитком практично не звертають увагу на фізичний розвиток. А адже саме від нього залежить здоров'я наших дітей.

далі...

Що таке шоколадний фонтан і з чим його їдять

Шоколадні фонтани Організація свят
Порівняно недавно серед пропозицій від організаторів дитячих свят та вечірок з'явилася нова послуга - надання в оренду шоколадного фонтану.

далі...

Уроки малювання для малюків

Уроки малювання для малюків Малюнки без контуру
У зв'язку з тим, що у малюків не до кінця розвинена дрібна моторика, їм дуже важко розфарбовувати предмети і об'єкти. Неслухняний олівець або пензлик весь час норовить вилізти за контур, роблячи картинку не такою гарною, як хотілося б.

далі...

Передноворічні подарунки

Новорічні подарунки   Свята
Новорічні свята не за горами. Пора корпоративних заходів та різдвяні канікули ось-ось погрожують вибухнути довгою низкою. Якщо про попереднє бронювання місця в кафе ми вже навчилися дбати ще на початку осені з подарунками за старовинною російською традицією все залишаємо на потім.

далі...

Іграшки Лего

Іграшки Лего   Іграшки для дітей
Всі діти люблять іграшки і наше завдання батьків використовувати це на благо. Намагатися зробити так, що б гра активізувала уяву, допомагала розвиватися фізично і розумово.

далі...

Цветик-Семицветик. Вироби для малюків

Паперові квіти Цветик-Семицветик
Проста паперова виріб для малюків, яку можна пристосувати для оформлення подарунків, прикрашання новорічної ялинки чи для декору святкового столу.

далі...Сторінка 1 з 3123»