Як влаштувати смачне і цікаве чаювання?

Як влаштувати смачне і цікаве чаювання?   Щоб здивувати гостей незабутнім чаюванням, необхідно підійти до нього дещо незвичним шляхом. Наприклад, на початку вибрати тему заходу, а вже потім скласти меню у відповідність зі стилем вечірки

далі...

Облаштовуємо кімнату для малюка

Облаштовуємо кімнату для малюка Якщо у дитини є окремо виділена спальня - це чудово. Ну а якщо ні (так, в основному, і трапляється) - виділіть малюкові тихий, спокійний куточок вашого кімнатного простору.

далі...

Ляльки Барбі Русалка Вінкс Беливикс

Ляльки Барбі Русалка Вінкс Беливикс В дитинстві кожна маленька дівчина мріє про ляльок. Але скільки б їх не було, все одно хочеться нову, ще красивіше.

далі...

Комп'ютер: ворог чи друг

Комп'ютер: ворог чи друг Сучасна реальність диктує свої умови. Темп життя прискорюється. І в цьому світі дитина повинна встигнути ввібрати багато інформації. Тому, скільки б не сперечалися про користь і шкоду раннього розвитку, сучасний дитина розвивається стрімко.

далі...

Конкурс "Майструємо подарунок самі"

Соціальний проект "Maaam.ru - сайти дитячих садків та організацій для дітей" спільно з дитячим сайтом babylessons.com.ua" та інтернет-магазином "Жили-були" повідомляє Вам про відкриття конкурсу дитячої вироби "Майструємо подарунок самі"!
далі...

Принципи роботи цифрових фото-рамок

Принципи роботи цифрових фото-рамок   Перед тим як купити цифрову фоторамку давайте розглянемо підтримку фотографій, відео-файлів і підтримуваних аудіо форматів.

далі...

Інтернет-магазини пазлів завжди поруч

Комп'ютер і дитина: засіб розвитку або тотальне зло Немає людини, яка не знає, що таке пазли. Проста і захоплююча гра полюбилася дітям і дорослим. Елементарні правила - зібрати цілу картинку з химерних шматочків різної форми.

далі...

Комп'ютер і дитина: засіб розвитку або тотальне зло

Комп'ютер і дитина: засіб розвитку або тотальне зло Суперечки навколо комп'ютера ведуться давно. Варто дозволяти дітям грати в комп'ютерні ігри і виходити в мережу? Чи потрібно як можна довше обмежувати доступ до ПК?

далі...

Пальчикові ігри - виховуємо таланти!

Пальчикові ігри - виховуємо таланти! Більшість батьків мріють про те, щоб їх улюблені, ненаглядні діти були найрозумнішими, найбільш тямущі, найбільш кмітливі. На сьогоднішній день існує величезна кількість методик, рекомендацій, посібників на цей рахунок.

далі...

Розписні серветки з тканини. Вироби з дітьми

серветки у вигляді сердечок Розфарбовані серветки з тканини у вигляді сердець стануть відмінним подарунком, зробленим своїми руками до дня Святого Валентина.

далі...