Ваза з квітами з макаронів

Татів портрет в подарунок папі Кожна мама просто обожнює, коли їй дарують квіти, особливо якщо це її найдорожчі чоловіки.

далі...

Татів портрет в подарунок папі

Татів портрет в подарунок папі Відмінним варіантом в якості подарунка а 23 лютого може стати портрет тата, дідуся чи брата, зроблений руками дитини.

далі...

Буси як у Бабусі. Виріб з макаронів

Намисто з макаронів Як відомо дітки дуже люблять майструвати. Причому їм не важливо що робити, для них важливий сам процес, головне, просто щось робити, а не сидіти на місці без діла.

далі...

Букет для мами. Виріб з паперу

Букет для мами. Виріб з паперу Прийшла весна, надворі пригріло сонечко і прилетіли птахи з далеких країн. В такий чудовий день, так і хочеться зробити щось приємне, наприклад, подарувати кому-небудь квіти.

далі...

Мікроклімат в дитячій

Мікроклімат у дитячому   Облаштовуючи кімнату для малюка, батьки в першу чергу повинні подбати про здоровий мікроклімат в дитячій. Для цього необхідно заздалегідь придбати такий важливий прилад, як очищувач повітря.

далі...

Вбрання для дівчинки

Вбрання для дівчинки Ваша дитина вже підросла, час пелюшок і повзунків залишилося позаду. І виникає питання покупки перших нарядів для донечки.

далі...

Час з користю

Час з користю У багатьох мам, які знаходяться вдома з дитиною до трьох років, виникає бажання зайнятися чим-небудь у вільний час.

далі...

Маленький кулінар

Маленький кулінар Існує величезна кількість ігор для дітей. Але чомусь малюків залучають саме ті, граючи в які вони можуть копіювати дорослих.

далі...

Дитина і кішка

Дитина і кішка Багато батьків побоюються заводити таку тварину як кішка. Особливо якщо очікують появи малюка. Але такі побоювання марні.

далі...

Доглядаємо за акваріумними рибками

Доглядаємо за акваріумними рибками Дітям дуже подобаються акваріумні рибки. І вони просять батьків придбати їм маленьких рибок, щоб милуватися на їх красу знаючи, що у них є власні рибки.

далі...Сторінка 1 з 2412345»...Остання »