Дитячі товари

Дитячі товариБатькам завжди доводиться бути вдвічі уважним, коли справа стосується їх дітей. Тим більше дитячі товари представлені сьогодні у величезній кількості, якості та асортименті, тому вибір повинен ґрунтуватися відразу на декількох критеріях.
далі...

Як купити відмінну одяг за відмінною ціною?

Як купити відмінну одяг за відмінною ціною?Відповідь на це питання дуже простий: потрібно просто вибирати одяг виробника Зимка. Широкий асортимент якісної модного одягу для діток різного віку порадує будь-якого, навіть самого вимогливого батька.
далі...

Подарунок для підлітка

Вибір подарунків навіть для самих близьких людей може стати великою проблемою. Особливо якщо цьому близькій людині 12-16 років і у нього перехідний вік.
далі...

Знайомтеся - ляльковий будиночок

Лялькові будиночки були і залишаються популярними не тільки серед дітей, але і серед дорослих, адже багато хто, повырастав, захоплюються колекціонуванням цих мініатюрних осель.
далі...

Розумовий розвиток дитини за допомогою головоломки

Будь головоломка допоможе, заспокоїться, зняти негативні емоції. Після такої гри дитина буде набагато спокійніше і врівноваженішими.
далі...

Займаємося рукоділлям з дитиною

Якщо ви самі своїми руками можете в'язати, шити, вишивати або виготовляти оригінальні вироби, то можливо варто навчити цього і дитину.
далі...

Будинок для всієї сім'ї

Великий просторий будинок для сім'ї з кількома дітьми став би для вас справжнім святом.
далі...

Подорожуйте у вихідні

Проблема сучасних батьків у їх постійній зайнятості на роботі. Відпустка дається всього один-два рази в році, а планів на ці 28 днів - море! Хочеться і на дачі побувати, і з дітьми відпочити, і в гості поїхати.
далі...

Про користь настільних ігор для дітей

Безперервність у розвитку - це головна складова життя кожної дитини. Адже, дорослішаючи, він змінюється, а разом з ним змінюються і її ігри.
далі...

Колекції всякої всячини

Зовсім недавно багато діти захоплювалися марками, а ті, хто багатший, купували своєму чаду маленькі машинки-модельки, які були точною копією своїх величезних прототипів.
далі...Сторінка 1 з 1712345»...Остання »