Як лікуватися під час вагітності

Як лікуватися під час вагітностіКажуть, що під час вагітності ускладнюються всі хвороби, а так само вилазять всі хронічні болячки. А як по-іншому?

 

далі...

Порядок в дитячій

Порядок у дитячійВ черговий раз я посперечалася з дитиною. Приходжу додому, а вдома практично немає, один суцільний кошмар - на підлозі книги, фарби, іграшки та розмальовки.

 

далі...

Діти і реклама

Діти і рекламаЩоб захистити дитину від реклами і телебачення в цілому, потрібно перестати дивитися його. І хоча я прекрасно розумію, що велика частина інформації, яка надходить з екранів - нісенітниця і марення, я продовжую слухати й сприймати.

 

далі...

Інтер'єр дитячої кімнати: вибираємо штори і текстиль

Інтер'єр дитячої кімнати: вибираємо штори і текстильДля повноцінного психофізичного здоров'я та гармонійного розвитку дитини необхідно багато складових - одне з яких навколишня обстановка в якій росте малюк, тобто інтер'єр дитячої кімнати.

 

далі...

Дитяче мило своїми руками

Дитяче мило своїми рукамиостаннім часом стало дуже популярно виготовляти мило в домашніх умовах. Діти особливо в захваті від такого незвичайного подарунка, та і зробити подібний сюрприз під силу кожній мамі.

 

далі...

Як підібрати матрац для дитини?

Як підібрати матрац для дитини?Набігавшись за день, дитина дуже втомлюється і йому необхідний повноцінний відпочинок вночі. Тому вибір зручного ліжка грає дуже велику роль.

 

далі...

Перший день вдома з малям.

Перший день вдома з малям.Народження дитини - важлива подія в житті кожної сім'ї, чи варто говорити, що до появи в будинку маленького чоловічка потрібно готуватися дуже серйозно і бажано заздалегідь. Причому в ідеалі турботи по підготовці житла повинен взяти на себе майбутній тато.

 

далі...

Вьем гніздо в очікування лелеки

Вьем гніздо в очікування лелекиНа споживчому ринку давно спостерігається стійка тенденція у використанні натуральних складових у всіх технологічних процесах.

 

далі...

А Ваша дитина готова йти до школи?

А Ваша дитина готова йти до школи?Останнє вільне літо дошкільнят у зв'язку з надходженням у школу доставляє батькам багато клопоту. Іноді ці тривоги виходять за рамки розумного.

 

далі...

Дитячі страхи

Дитячі страхиВсі ми чогось боїмося. Це одна із звичайних реакцій організму на зовнішні подразники. Головне, навчитися перебороти свій страх, стати вище його. Дорослим це вдається набагато легше, ніж дітям. Чого ж бояться наші діти і як допомогти дитині впоратися зі своїм страхом?

 

далі...Сторінка 1 з 1112345»...Остання »