Чим урізноманітнити дитяче меню

Ні в кого немає сумнівів у тому, що меню для маленької дитини має бути збалансованим і відповідним за віком. Всі необхідні компоненти для росту і розвитку (білки, вуглеводи, вітаміни, мікроелементи) повинні бути у складі їжі на дитячому столі.
далі...

Що робити якщо дитина двієчник

Так вже склалося в сучасному суспільстві, що успіх дитини визначає статус всієї родини. І якщо малюк не здатний радувати досягненнями у футбол або шахи, то в школі його повинні вважати маленьким генієм.
далі...

Вагітна дружина

Вагітні жінки часто перебувають у поганому настрої, їх настрій дуже мінливий і непередбачувано. Адже часом майбутня мама сама точно не знає, чого їй хочеться.
далі...

Дитячий садок: за і проти

Більшість батьків, коли їх малюкові виповнюється 2 - 2,5 роки, починають думати про те, як же далі буде проходити розвиток і виховання дитини. Залишити дитину вдома або відправити його в дитячий сад?
далі...

Організація занять в дитячому садку

Програма виховання і навчання дошкільнят передбачає обов'язкове проведення навчальних занять з дітьми. Заняття проводяться в ігровій формі, з мотивацією дітей до цікавій для них діяльності.
далі...

Медсестра у дитячому садку

До кого біжать вихователі, якщо дитина в групі ненароком впав або поранився? До кого звертаються батьки, коли їм потрібно дізнатися про майбутні щеплення?
далі...

Захворювання дітей в період адаптації до дитячого саду

Відомо, що відвідуючи дитячий садок, багато дітей хворіють, легко застуджуються або заражаються від інших однолітків.
далі...

Розвиток дитини в 1 рік життя

Перший рік життя новонародженої дитини - це дуже відповідальний і складний період для батьків, адже саме в цей час дитині відкривається новий світ і незвичні умови життя.
далі...

Рукоділля для майбутніх мам

У кожної жінки є два найщасливіших моменту в житті - вагітність і материнство. У період, коли майбутня мама чекає появи малюка, їй необхідні позитивні емоції, спокій і цікаві заняття, доставляють радість.
далі...

Як вкласти дитину спати без сліз?

Більшість дітей укласти в ліжко, дуже складно, а в результаті страждає не тільки дитина, але і його батьки. Чому так відбувається, ми і постараємося зрозуміти далі.
далі...Сторінка 1 з 912345»...Остання »