Інтернет на допомогу

Кожна мати хоче, щоб її дитина була одягнена тепло, зручно, яскраво, модно - загалом, краще всіх інших дітей. Сьогодні існує безліч способів, щоб це здійснити.
далі...

Дитячий одяг для спорту

Відправляючи дитину в дитячий сад або школу, батькам доводиться купувати малюкові спортивний одяг. Незважаючи на різноманітність моделей самих різних фірм, колірних рішень і матеріалів, вибрати її виявляється досить складно.
далі...

Дітям потрібна турбота. Навіть уві сні

Існує невірна думка, що матраци ортопедичні необхідні тільки для представників різних професій, яким вкрай важливо пройти такі своєрідні курси масажу, щоб бути до ранку в колишній формі. Крім того, вважається, що таке пристосування
далі...

Дитячий дачний куточок

Дорослі люди на дачі кожен знаходить собі заняття по душі. Хтось займається квітами, садом і городом, хтось благоустроєм ділянки.
далі...

Вирушаємо у літню відпустку

Педіатри не рекомендують відправлятися в довгий шлях дітей до досягнення ними трирічного віку. Саме після трьох років шлунок малюка поступово починає адаптуватися до «дорослої» їжі.
далі...

Дитячий сколіоз і порушення постави

Довгий час вважалося, що сколіозу та порушення постави - це одне і те ж захворювання. Однак сколіоз - бокове викривлення хребта - виникає через порушення обміну речовин в позвонковых тканинах.
далі...

Не кутайте дитини

Про те, що прагнення одягнути дитину якомога тепліше замість запобігання простудних захворювань може стати їх причиною, говорять давно.
далі...

Перевезення дітей в автомобілі

Чи Часто вам доводиться подорожувати з дітьми в автомобілі?
далі...

Оздоровчі заходи в дошкільних дитячих закладах і початкових класах школи

Цифри, що подаються статистикою проведення щорічних медоглядів у дитячих садках і школах, демонструють погіршення стану здоров'я дітей.
далі...

Іграшки - герої улюблених мультфільмів

2.jpgПопулярні мультфільми про паровозиках з Чаггинтона і забавних Тачках викликали різке зростання популярності іграшок, копіюють ці паровози і машинки. Тому в числі кращих подарунків для малюків варто розглядати саме їх.
далі...Сторінка 1 з 612345»...Остання »