Косметика для дітей і підлітків

Шкіра дітей тонше, ніж у дорослих людей, тому ймовірність проникнення різних, в тому числі токсичних речовин крізь неї вище.
далі...

Дошкільний заклад і сім'я

Новий тип взаємозв'язку дошкільних закладів і сім'ї є вирішальною умовою оновлення системи виховання.
далі...

Подорож з дітьми на автомобілі

Автоподорож з дітьми - один з хороших способів відпочити. Його плюси в тому, що ви не турбуєтеся, що прив'язані до конкретних авіакомпаніям, турагентствам або готелям.
далі...

Освітні програми в усіх школах будуть однакові

Розробляти такі єдині стандарти дошкільної, початкової та загальної освіти будуть РАН, профспілки працівників освіти, Російська академія освіти та деякі загальноукраїнські громадські об'єднання, які здійснюють діяльність у цій сфері.
далі...

Виховання і всебічний розвиток дітей дошкільного віку

Вчення дитини-дошкільника треба розуміти широко. Дитина навчається в перших хвилин свого життя сам і з допомогою дорослих. Він пізнає навколишній світ природи, людей, речей, освоює засоби і цілі людської діяльності, починає усвідомлювати себе.
далі...

Розвиток дошкільника в процесі ознайомлення з навколишньою природою

Людина за своєю природою завжди прагне до пізнання. А дитина дошкільного віку - це велика людина. У нього вже досить розвинене і уява, творча фантазія, і інтуїція, які відіграють велику роль в пізнанні.
далі...

Запахи і самопочуття дитини

Як часто ми, дорослі, скаржимось на погане самопочуття, підозрюючи причину запах фарби, квітів, парфумерії, побутової хімії, технічних рідин і мастил?
далі...

Заняття художньо-естетичного циклу в дитячому саду і початковій школі

Програмою дошкільного навчання передбачені обов'язкові заняття з читання, математики, письма. Батьки сприймають їх позитивно, так як це важливий етап підготовки до школи.
далі...

Розвиток дитини з іграшками з мультфільму «Тачки»

Важливо, щоб у дитини були якісні розвиваючі іграшки. З ними він пізнає світ, вчиться навичкам. При цьому іграшки повинні йому подобатися.
далі...

Банальні, але реальні причини відсутності апетиту у дітей

Деякі діти не хочуть їсти не тільки тому, що хворі, але і з незрозумілих для батьків причин.
далі...Сторінка 1 з 212»