Значення сну для розвитку дитячого організму

Вплив сну на процеси фізичного і психічного розвитку дітей дуже велика. Поганий сон не тільки загрожує здоров'ю дитини, а й може вплинути на стан сімейних відносин.
далі...

Хрещення малюка. Що потрібно пам'ятати хресній мамі?

Хрещена мама (так само як і тато) бере на себе зобов'язання по духовному вихованню хрещеника і по його вихованню фізичній, у разі смерті батьків. Тобто, по суті, хрещена мама є другою мамою дитини.
далі...

Види слінгів та їх особливості

З появою малюка кожна мама починає замислюватися про те, як полегшити собі клопіт і в той же час приділяти більше часу дитині.
далі...

Розвиток творчих здібностей дітей при вишиванні бісером, стеклярусом, намистинами...

Основною властивістю дитячого мислення є невтомне прагнення до пізнання. Завдання дорослих полягає в тому, щоб надати допомогу дитині на шляху його розвитку.
далі...

Вибір готелю для відпочинку з дитиною

Коли планується відпочинок всією сім'єю, необхідно в першу чергу подумати про місце проживання, особливо тоді, коли у відпустку їдуть діти.
далі...

Активний літній відпочинок: яскраві моменти щасливого дитинства

Літо - це довгоочікувані канікули і активний відпочинок. Рухливі ігри на повітрі корисні дітям і дорослим.
далі...

Як облаштувати дитячу кімнату?

Дитина проводить у своїй кімнаті багато часу. Це його особистий простір, де він спить, грає, малює, приймає друзів, проявляється свої таланти і здібності.
далі...

Навіщо вам потрібен дитина?

Якщо говорити в загальному і не соромитися пишномовних слів, буде неважко відповісти на це питання. В дітях ми бачимо своє майбутнє і своє безсмертя.
далі...

Маленькі господарі

Всі ми мріяли в дитинстві мати власний будиночок для ігор. Прагнучи створити свій своєрідний світ, в який ми впускали тих, хто нам подобається, ми споруджували у дворах невеликі альтанки і курені або будували різноманітні конструкції будиночків з ковдр і подушок у себе вдома.
далі...

Як одягнути дитину на прогулянку?

Ні для кого не секрет, що для того, щоб маленька дитина добре розвивався, йому потрібні прогулянки. В іншому випадку його імунітет ослабне, і він стане часто хворіти.
далі...Сторінка 1 з 41234»