Календар вагітності: коротко про головне

Календар вагітності Кожна жінка, яка носить під серцем дитину, стурбована питаннями його внутрішньоутробного розвитку. І не дивно, адже це не тільки цікаво, але і життєво необхідно, тому що дозволить вчасно зрозуміти, якщо раптом щось відбувається не так.

далі...

Орігамі. Курча з паперу

орігамі до Великодня. Курча

Курча

Орігамі для дітей
Дуже проста схема орігамі з паперу - курча. Чудова виріб для прикраси святкового столу на Великдень.

далі...

Аліас для дітей. Гра з картками Alias

Аліас для дітей

Аліас / Alias

Ігри та іграшки своїми руками
"Аліас або скажи інакше" - захоплююча розвиваюча гра для дітей. У процесі гри дитина зможе навчитися доносити думки до людей, розвиває словниковий запас, вчиться слухати і розуміти оточуючих. Чудова настільна гра для розвитку мовлення.

далі...

Великодня листівка своїми руками. Курча

Великодні листівки

Курча

Великодні листівки.
Вітальна листівка до свята Великодня своїми руками. Пропонуємо вам зробити з дитиною красиву великодню листівку з вылупившимся їх яйця курчам.

далі...

Листівки своїми руками

   

Листівки, зроблені своїми руками

Тут ми збираємо ідеї і готові саморобні вітальні листівки для будь-якого випадку. До свят: новорічні, до 8 березня, валентинки, 23 лютого, великодні, до дня народження і першого вересня. Також ділимося порадами як зробити листівки своїми руками для мами, тата, бабусі, дідусі.

далі...

Рубрики: Baby Lessons

Пентаміно. Головоломка для дітей своїми руками

Пентомино своїми руками  

Пентаміно

Ігри та іграшки своїми руками
Відома логічна гра-головоломка. Саме ця гра надихнула Олексія Пажитнова на створення популярної комп'ютерної гри тетрису.

далі...

Самокати

_10010.jpg

Самокати

Отже, сьогодні мова піде про самокаті - дивовижному транспортному засобі, що складається з двох невеликих коліс, що з'єднує їх дошки і керма.

далі...

Досліди та ігри на кухні. Чарівні яйця

_1009.jpg

Досліди і експерименти з яйцями.

Цікаві досліди з фізики
Великдень - відмінний привід для проведення експериментів з яйцями. Пропонуємо кілька цікавих дослідів для дітей з фізики.

далі...

Труднощі раннього дошкільного навчання

Дошкільне навчання

Труднощі раннього дошкільного навчання

Треба завчасно готувати малюків до школи, щоб потім на заняттях вони менше напружувалися? Звертаємося до завідуючої відділенням гігієни дітей та підлітків Республіканського центру гігієни, епідеміології і громадського здоров'я Аллі Антонівні.

далі...

Великодній гірка для катання яєць

Великодній гірка

Великодній гірка

Ігри та іграшки для дітей
Давно-давно наші бабусі та дідусі грали на Великдень в дуже цікаву гру - "Катання яєць" ("Каталочки"). На жаль, зараз ця традиційна російська забава забута і вже мало хто знає, що означає "катати яйця". Пропонуємо на свято Пасхи згадати народні традиції та ігри, змайструвати картонну гірку і весело провести свято разом з дітьми.

далі...Сторінка 1 з 41234»