Автомобіль і дитина

 Автомобіль і дитина Групу крісел можна вибрати, вимірявши вага і зріст дитини, але кожен малюк - унікальний, тому якщо є можливість поговорити зі спеціалістом, не варто упускати.

далі...

Порцелянове мистецтво

Історія фарфору для дітей При питанні дитини: "Що таке фарфор?", можна не тільки розповісти, що це вид кераміки, але і повідати цікаву історію про походження цього цікавого матеріалу.

далі...

Як і коли можна давати дитині сік. Харчування дітей

Коли давати дитині сік Фруктові соки дуже корисні і дітям, і дорослим. Вони містять високу концентрацію вітамінів, витягнутих разом із соком фруктів в обсязі, набагато більш стислому, ніж фрукти.

далі...

Вважай слова (Scrabble, ерудит). Настільна гра

Ерудит для дітей

Вважай слова

Рекомендує BabyLessons
У радянський час така гра називалася "Ерудит", за кордоном все сходять по цій грі, але називається вона там "Scrabble".

далі...

Коляски Mutsy. Огляд дитячих колясок

Огляд дитячих колясок Давайте познайомимося з ще однією фірмою, що випускає дитячі коляски.

далі...

Набори для юного ілюзіоніста

Набір юного ілюзіоніста   Світ дитини абсолютно особливий, він прагне пізнати навколишню дійсність і кожен день знаходити в ній щось нове. Важливу роль у становленні дитини грає його фантазія, і від того, наскільки вона розвинута залежить його становлення як особистості.

далі...

Парфумерний набір для дітей

Дитячий набір парфумів Цікава ідея для дитячих занять на розвиток нюху. Набір парфумерних ароматів для дитячих розвиваючих ігор.

далі...

Незабутній день народження

Піжамна вечірка   Організуємо свято
Коли тобі 25-28 років, дуже хочеться відзначити свій черговий день народження з розмахом, та так, щоб свято виявився цікавим, незвичайним і неординарним. Безумовно, організувати грандіозне шоу без допомоги професіоналів практично нереально.

далі...

Ігри на свіжому повітрі

Ігри на свіжому повітрі Ігри з дітьми
Літо в розпалі і безтурботне дитяче плем'я необхідно чимось зайняти. Як же поєднати дароване час літнього відпочинку з користю для самої дитини. Питання зовсім не простий.

далі...

Дитячі торти на замовлення

Торти на замовлення   Розвиток і виховання
Дитячі свята в корені відрізняються від дорослих урочистостей. І якщо на дорослих вечірках про солодке частування можуть і забути, то на дитячих урочистостях чільна роль відведена саме торту.

далі...Сторінка 1 з 41234»