Парфумерний набір для дітей

Дитячий набір парфумів Цікава ідея для дитячих занять на розвиток нюху. Набір парфумерних ароматів для дитячих розвиваючих ігор.

 


Запахи - невід'ємна частина пізнання світу. Саме по запаху ми визначаємо партнера, отримуємо насолоду від їжі, виявляємо небезпека. Ігри на розвиток нюху не так поширені як розвиваючі ігри дрібної моторики або, наприклад, розвитку мовлення. Тим не менш такі заняття просто необхідні.
Діти самі прагнуть до відкриттів і пізнання нових ароматів, так чому б їм не допомогти і скласти ігровий набір їх всіляких запахів і ароматів.

 

Чудовий педагог Марія Монтессорі пропонувала зробити коробочки і бульбашки з різними ароматичними наповнювачами, такими як спеції і трави. Деякі діти грають з парфумерними флаконами маминих парфумів, знаходячи по запаху кришечки від баночок, таким же способом можна грати з детской косметикою. Набори для дітей зазвичай пахнуть фруктовими і ванільними ароматами. Можна грати навіть за обіднім столом, визначаючи із закритими очима огірочок це перед тобою або помідорчик.

 

В деяких інтернет-магазинах почали продавати спеціальні наукові лабораторії для дітей зі складання духів. Всілякі "Юні парфумери", на жаль, поки що не відповідають вимогам "ціна-якість". Пропонуємо для гри з дітьми купити набір пробників з найпоширенішими у продажу ароматами. Це буде не так дорого і ароматів цілком достатньо, причому самі модні і дорогі.

 

Ігровий розвиваючий набір

 

256.jpg

Набір з пробниками найбільш відомих парфумів

 

Ось наприклад такий набір я купила для своєї дитини за 450 рублів. У нього входять аромати Chanel, Gucci, Lacjste, Cristian Dior, Hugo boss, Kenzo та інші не менш популярні запахи. У додатковій таблиці, що додається до такого набору йде докладний опис запаху з відтінками. Тобто, наприклад, у пробірці з написом №24 дуже ароматне поєднання запахів манго і мандарина, а продається такий аромат в наших парфумерних магазинах під торговою маркою "Kenzo".

Всі бульбашки дуже щільно закриті, що усуває раптове відкриття або протікання. сам дитина відкриє таку колбу з працею. Але незважаючи на міцність кришок аромат чудово відчувається. Дуже красивий і зручний кейс для зберігання. Впевнені, що Вашій дитині сподобається.