Ханойська вежа. Уроки для дітей

Математика для малюків   Математика для дошкільнят
"Ханойська вежа" - одна з найпопулярніших головоломок XIX століття, і вправа для дітей з 23 уроку за підручником математики А. Звонкина.

далі...

Дієти для дітей - шкода або користь?

Дієти для дітей   Серед величезного різноманіття всіляких дієт для схуднення, окремим пунктом виділяють дієти для дітей. Саме існування таких дієт викликає безліч суперечок і пересудів про шкідливий вплив обмеженого харчування на тільки розвивається дитячий організм.

далі...

ЗНАВЕЦЬ. Електронний конструктор - корисна іграшка.

Електронний конструктор - Знавець Електронний конструктор «Знавець» - це не тільки цікава, але й корисна іграшка. .

далі...

Випускний вечір. Як правильно підібрати сукню

Сукні для випускного вечора   Ось і ваша дитина закінчує школу і на носі самий грандіозний свято в її житті - випускний вечір. Вже зовсім не дитина, але молода дівчина починає підбирати собі вечірню сукню на вручення атестата і батькам просто необхідно їй допомогти. Адже вибрати плаття не так просто, як здається на перший погляд.

далі...

Комфорт і безпека - дитячі коляски riko і tako

Огляд дитячих колясок Найбільшою кількістю рад зазвичай супроводжують покупку першого засоби пересування для малюка. Причому саме в цьому пункті покупок найбільшу кількість різночитань, тлумачень та обміну досвідом.

далі...

Дитячий день народження вдома - поради по організації

Дитяче свято   Свята для дітей - це не весілля. Тому не варто звернутися в ресторан кожен день народження дитини або шукати місце для його проведення.

далі...

Шовкові ковдри і подушки - Шик і блиск

Дитяче постільна білизна з шовку і сатину   Шовкове сатинове постільна білизна не розкіш. Це насправді дуже приємно, зручно і комфортно. А для дитини - це, мабуть, кращий матеріал для сну.

далі...

Автокрісла - заради здоров'я дітей

Автокрісла для дітей   Переваги дитячих автокрісел, захист на дорогах.

далі...

День народження дитини з сюрпризом

 

День народження дитини   Ну ось, у вашого улюбленого дитини День Народження! Або ні, вас з малюком запросили на день народження до друга або подруги...

далі...

Розмальовки для хлопчиків

Розмальовки для хлопчиків   Розмальовки для хлопчиків, не зовсім точний опис етик картинок для розфарбовування. швидше це навчальні розмальовки, які будуть цікаві всім, в тому числі і батькам, особливо, які захоплюються нумізматикою.

далі...Сторінка 1 з 41234»