Монгольська гра. Головоломка

Головоломки для дітей  

Головоломка "Монгольська гра"

Різновид геометричної головоломки, на подобі "Танграма" або "Квадрата Піфагора".

далі...

Історія Росії в речах: народні промисли

Історія Росії в речах: народні промисли   Важко знайти країну, де не було б багатовікових традицій народних художніх промислів. Зародившись в давнину, вони розвиваються і понині: рукотворне майстерність породжує все нові шедеври!

далі...

Гаррі Поттер в кіно і в житті

Гаррі Поттер в кіно і в житті У сучасних дітей сучасні, іноді незрозумілі нам казки. Все більшу популярність завойовує у хлопців юний чарівник Гаррі Поттер.

далі...

Подарунки до дня Святого Валентина в школі

Сердечка для однокласниць У деяких школах на День Святого Валентина хлопчики і дівчатка дарують один одному символічні подарунки-валентинки.

далі...

Народні промисли Росії: Новий рік - ярмарок кличе!

Народні промисли Росії: Новий рік - ярмарок кличе!   Новий рік - це не тільки самий чудовий, але і самий сімейне свято. Саме час згадати про подарунки близьким і традиційних цінностях. Народні промисли Росії - справжня скарбниця подарунків для вас і ваших рідних!

далі...

У подорож за знаннями

У подорож за знаннями   Що найголовніше для турботливих батьків, які хочуть забезпечити дитині світле майбутнє? Безпека, дисципліна, добрі знання, здоровий спосіб життя і чиста екологія. Все це може дати «смарагдова» країна «Ірландія».

далі...

Вибір розвиваючої іграшки для дитини

Вибір розвиваючої іграшки для дитини   Іграшка являє собою не просто засіб для розваги, з її допомогою діти знайомляться з навколишнім світом. Під час гри розвиваються дитячі здібності, діти набувають навичок поведінки в життєвих ситуаціях.

далі...

Спорт для дитини

Спорт для дитини.   Напевно, всі батьки мріють про те, щоб їх малюк виріс здоровим, красивим і дисциплінованим. Для цього, припускають тата і мами, їх чадо має займатися спортом. Але який краще його вигляд вибрати і коли варто починати - це вічні питання.

далі...

Повторюємо кольору і форми, наряджаючи ялинку.

Повторюємо кольору і форми, наряджаючи ялинку.   Ось вже зовсім скоро Новий рік. У кожному будинку з'явиться гарна ялинка, справжня чи штучна. Прикраса ялинки може стати відмінним приводом для розвитку маленької дитини, яка ще тільки почав засвоювати кольору і форми.

далі...