23 червня. Олімпійський день

День олімпіади Щороку, 23 червня, святкується Міжнародний Олімпійський день. Саме в цей день був створений Міжнародний олімпійський комітет.

 


Всі свята по місяцях >>>
Свята в червні >>>
Спортивні свята >>>

 

Міжнародний Олімпійський день

23 червня 1894 року в Парижі на міжнародному конгресі з проблем фізичного виховання, в якому брали участь представники 12 країн, вирішили відродити олімпійський рух і створили Міжнародний олімпійський комітет. Перші Олімпійські ігри пройшли через два роки в Греції.

 

У цей день у багатьох містах світу проводять спортивні змагання з бігу. Будь-хто в цей день може пробігтися незалежно від віку, статі та фізичної підготовки.

 

 

Цікаві факти про Олімпіаду:

  • На першій Олімпіаді змагалося лише 311 атлетів із 13 країн. Розіграли медалі в 13 видах спорту.
  • За 114 років (1896-2010) було проведено 29 Олімпіад і тричі (1916, 1940, 1944) Ігри не відбулися із-за Першої і Другої світових воєн.
  • У програму сучасних Олімпійських ігор входять 28 літніх і 7 зимових видів спорту.

 

Олімпійська клятва
Кожен учасник змагань перед олімпійськими іграми дає клятву.
Клятва спортсменів:
«Від імені всіх спортсменів я обіцяю, що ми будемо брати участь у цих Олімпійських іграх, поважаючи і дотримуючись правил, за якими вони проводяться, в істинно спортивному дусі, у славу спорту і в ім'я честі своїх команд.»

Джерело Вікіпедія: Олімпійська клятва

 

Як провести цей день

 

В цей день або підключаємося до загальноміського забіжу, або проводимо змагання з дітьми вдома або на вулиці. Сьогодні можна не лише бігати, але і проводити естафети та спортивні конкурси.

 

"Веселі старти". Дитячі спортивні командні змагання. Бігаємо, стрибаємо, повзаємо разом з дітьми.
Сценарій "веселих стартів" >>>

 

Перед веселими стартами придумайте командам назви, девізи. Можна в якості розпізнавальних знаків пов'язати гравцям різнокольорові стрічки на руки. Обов'язково присутність вболівальників, а також нагородження медалями та цінними призами переможців у кінці змагань.