Аплікації для малюків

Аплікації для малюків Варимо суп? Або компот?
Аплікація для самих маленьких дітей.

 

 

Сьогодні давайте разом з вашим малюком зваримо юшку. Звичайно ж, поки з картону і клею. Зате весело і цікаво! В даному випадку робили з 3 річкою, тому осикові вирізки, робила мама, а дитина зате «варив», наповнював каструлю овочами.

 

45.jpg

 

Взагалі, заняття аплікацією - дуже корисна річ, за допомогою неї розвиваємо у дитини і творчі здібності , художній смак, гнучкість пальців, знову ж таки все це корисно для розвитку дрібної моторики, абстрактне мислення, пам'ять та багато іншого. Для аплікації, можна використовувати не тільки папір та клей, крупи, шматочки хутра, черепашки, макарони і багато іншого. Головне, не заважати дитині - творити, не змушувати робити його за зразком і нікому стандарту, щоб не відбити інтерес до творчості.

 

Повернемося до супу. Все досить просто.

  • 1. Вирізати шаблон - каструлю.
  • 2. Вирізати овочі. Ми знайшли картинки в інтернеті. Але можна вирізати також зі старих журналів. Або придбати такі наліпки. Ще я дала макаронні вироби, вони теж чудово підійшли.
  • 3. Видати дитині клей. (У нас ще й фломастерами намагалася прикрасити)

 

43.jpg

 

44.jpg

 

Варіння супу так сподобалася, що довелося варити ще й компот. Принцип той же, тільки тепер тут фрукти, ще раз повторимо заодно овочі і фрукти.)

А після компоту, була ще і чашка фруктового чаю.

 

Схожі статті:
Пограємо з наклейками? - Тепер у дитини новий інтерес - наклейки! Барвисті, з улюбленими мультгероями, є просто тематичні - метелики, кухня, транспорт і тд - вони завжди подобаються дітям, і вони з радістю їх наклеюють. Але потім у батьків виникає питання, куди?
Зробимо торт з бісеру? - Таких виробів можна вигадати багато, в цей раз вирішили зобразити великий торт!