Аплікація. Баранчик в траві

Аплікація. Баранчик в травіХочеться познайомити вас з однією з технологій, що використовуються у виробах і аплікаціях, яку діти просто обожнюють. Це кульки з серветок.

 

 

Мабуть, приємні відчуття маленькі майстри отримують завдяки м'якості і податливості матеріалу. Сама технологія дуже проста: серветки розриваються на невеликі частини, кожна з яких скручується пальцями в кульку. Якщо використовувати серветки різних кольорів, то, відповідно, і кольору готових кульок будуть різними. Замість серветок цілком підійдуть і кольорові паперові рушники.

 

Отже, приступаємо до роботи, для якої знадобляться: ножиці, олівець, кольоровий папір, картон, звичайно ж, серветки (в даному випадку білого кольору).

 

Для початку разом з дитиною намалюйте на папері мордочку і вушка баранчика і виріжте її. Потім приклейте на приготований кольоровий картон, попередньо зваживши, якої висоти буде трава на вашій роботі (голова і тулуб баранчика має бути трохи вище неї).

 

7.jpg

 

Тепер настав час самої приємної частини: катання і наклеювання салфетных кульок. По описаній вище технології заготовте потрібну кількість кульок (на цю роботу пішло всього дві серветки), а потім надайте дитині можливість самостійно заклеїти ними заздалегідь окреслений олівцем контур тулуба і шерсті на голові нашого баранчика. Зовсім не страшно, якщо кульки будуть нерівні і різної величини або між ними буде проглядатися колір фону, повірте, від таких дрібниць ваша аплікація нітрохи не постраждає.

 

8.jpg

 

Тепер вирізуємо довгу стрічку трави і наклеюємо її лише за нижній край, дозволяючи верхнім частинам травинок залишитися вільними і загинатися. Залишилося лише трохи доповнити пейзаж з баранчиком будь-якими елементами: сонечком, хмарою, різнокольоровими квітами чи метеликом.

 

6.jpg

 

Виконавши таку роботу, вашому чаду напевно захочеться продовжити експериментувати з салфетными кульками. Вручіть йому пачку кольорових серветок, а через деякий час насолоджуйтеся результатом творчості.

 

Схожі роботи:
Ліпимо з дітьми - Безліч ідей для заняття ліпленням з дітьми