Метелик з паперу

Метелик з паперуПропонуємо такий варіант спільної роботи з дитиною: яскрава незвичайна метелик з використаної упаковки від квітів.

 

 

 

Будь-яка спільна робота з дорослим - щастя для дитини, адже йому довіряють виконання якоїсь частини спільної праці, значить, з ним рахуються, як з дорослим. І якщо самостійна діяльність дитини крім розвитку основних психічних і фізичних якостей це привчання до самостійності, то спільна діяльність дорослого і малюка це крок вгору на наступну сходинку по сходах, що ведуть до підвищення самооцінки вашої дитини. Хоча зазвичай у сучасних дітей рівень самооцінки середній і вище середнього, це не відноситься до самооцінки власної робочої діяльності: так як діапазон конкретних умінь малий і рівень їх низький, дитина, приступаючи до роботи, боїться не впоратися і залишитися без кінцевого результату роботи. В такому разі на допомогу повинен прийти дорослий, твердою і вмілою рукою направляє дії малюка.

 

Пропонуємо такий варіант спільної роботи з дитиною: яскрава незвичайна метелик з використаної упаковки від квітів.
Для роботи потрібні: б\у упаковка від квітів, степлер і ножиці.

 

Спочатку виріжемо з використаного квіткового целофану дві заготовки: великий прямокутник для верхніх крил, маленький - для нижніх.

Метелик
Потім зрізаємо ножицями кути на обох заготовках. Неважливо, наскільки рівно це буде зроблено - на результаті це ніяк не відіб'ється.
Фото 2
Складаємо одну заготовку гармошкою по широкій стороні, і закріплюємо посередині дужкою степлера. Ту ж саму процедуру повторюємо з іншого.
Фото3
З'єднавши обидві пари крил в середині, знову закріплюємо їх між собою степлером. Наша метелик готова.
Фото4
Залишилося лише знайти їй місце проживання: можна поселити метелика на шпалерах, портьєрах або прикріпити на нитці до стелі, де під подихом вітерця вона буде тихо пурхати, змахуючи своїми напівпрозорими яскравими крильцями.
Метелик з паперу

 

Схожі статті:


Метелик з паперу на шпажці
- Схожа виріб метелики. Відрізняється відданої роботи формою крил і наявністю дерев'яної палички, завдяки якій її можна вставити в букет.
Метелик. Орігамі для дітей - Ще одна модель порхающего комахи з паперу.