Паперова лялька. З одягом

скачати паперові ляльки

Паперова лялька Маша

Завантажуємо і роздруковуємо
Всім відома гра "Одягни Машу". Завантажуємо і роздруковуємо ляльку і придумуємо і малюємо до неї гардероб. Якщо придумувати не хочете, то роздруковуємо готовий одяг.
Скільки чудовою одягу можна придумати і намалювати для Маші. Маша на прогулянці, Маша
школі. Адже для кожної ситуації потрібна своя одяг.

 

 

Все, що можна безкоштовно роздрукувати на цьому сайті >>>

 

Цю гру по достоїнству можна назвати народною. В паперові ляльки грали не тільки наші мами, але і бабусі і прабабусі. Перша паперова лялька з'явилася в Лондоні в 1810, і звали її маленька Фенні, а серійно ляльки з паперу почали випускати тільки з 1900р. Якщо Вас цікавить історія паперових ляльок, то її можна прочитати тут.

 

На нашому сайті ми поступово будемо викладати комплекти одягу для ляльки Маші, для кожного випадку окремо. Крім того планується розділити комплекти одягу сезонно. В наступному гардеробні випуску зустрічайте зимову колекцію одягу для Маші: пальто, шуби, шапки, комбінезони... Ну, а зараз представляємо частину колекції весна-літо 2010.
Якщо ви любите придумувати самі, то роздрукувавши нашу ляльку можете намалювати одяг самі. Сподіваємося, що наша лялька Маша вам сподобаються і ви весело і з користю проведете час.

 

Лялька Маша

Для того що б роздрукувати - натисніть на картинку та завантажуйте її.
Паперові ляльки краще наклеювати на картон, а при бажанні ще й скотчем пройтися.

 

 

 

Прохання в комерційних цілях не використовувати.
Ви можете розмістити статтю і картинки на своєму блозі чи сайті лише з активним посиланням на наш сайт Дитячі ігри