Дитяча флеш гра. Знайди букву

Вивчаємо алфавіт

Грати >>>

Вивчаємо алфавіт.
Знайди сховану букву.
На картинці сховалися букви з алфавіту. Постарайся знайти всі літери.

Розвиваюча флеш гра для дітей. Вивчаємо літери.

 

Додаткові заняття для запам'ятовування алфавіту:

  • "Майструємо букви"

Щоб зацікавити дитину, спробуйте разом з ним робити букви з різних матеріалів. Наприклад, одну букву можна зробити з пакувального паперу, іншу з ватних кульок. Також можна використовувати сірники або лічильні палички, мотузочки і дротики. Головне активно задійте в цьому процесі дитини. Нехай придумає, як буква буде виглядати, з чого її можна змайструвати. Крім знання алфавіту такі заняття допоможуть розвити уяву маляти.

  • "Їмо букви"

Малюкам дуже подобається творчо підходити до продуктів харчування. Хто з батьків не зображав з ложки з кашею машину або вертоліт, який летить в гараж. Використовуйте цей інтерес дитини в освітніх цілях: нехай дитина їсть і заодно вивчає букви. Можна малювати ложкою літери на каші, намалювати сметаною, викласти кропом. Дуже хороший варіант продається в супермаркетах - дитячі макарони у вигляді літер.

  • "Чарівний мішечок"

Незамінний чарівний мішечок і тут може допомогти. Складіть в мішечок відомі дитині букви з набору (пластмасові або магнітні). Пропонуйте виймати букви по одній, відгадувати їх на дотик і придумувати слово, що починається на цю букву. Не треба відразу всі літери складати в мішок, і якщо додаєте нові невідомі букви, то не більше 1-2 штуки. Краще витягувати букви по черзі, і не забувайте помилятися, щоб у дитини була можливість вас поправити.