Дитячі рахунки своїми руками

Рахунки дитячі Рахунки дитячі
Відмінне посібник для занять математикою з дошкільниками. Не обов'язково купувати рахунки в магазині, зробити їх своїми руками можна за півгодини.

 

 

Математика для малюків >>>

 

Рахівниця - прилад для арифметичних обчислень. Незважаючи на популярність комп'ютерів і калькуляторів, рахунки не втратили свого значення, крім того є прекрасним матеріалом для навчання дітей найпростіших арифметичних дій.

 

Рахунки для дітей

Матеріали:
Кольорові великі намистини, дерев'яна рамочка, шпажки, клей.

 

Спосіб виготовлення:

  • Рамка для рахунок може бути найпростішою, на фото показана рамка з Ікеі. Звільніть рамку від скла і картону.
  • Знаходимо необхідну кількість намистин. Якщо робити все по правильному, 5 і 6 намистини повинні відрізнятися за кольором від решти бисин ряду.
  • Палички по яких пересуваються бусинки можна зробити з міцної прямої дроту або, як на фото, їх дерев'яних шпажок.
  • Відрізаємо шпажки потрібної довжини, нанизуємо на них намистини і приклеюємо із зворотного боку рамки. Замість клею краще використовувати рідку пластмасу.

 

Дитячі рахунки своїми руками

Готові дитячі рахунки

 

На наших рахунках для дошкільника ми зробили тільки дві лінієчки з намистинами - одиниці і десятки. Якщо ви майструєте рахунки для дитини постарше, то можете додати третій ряд - з сотнями.

 

Російські рахунки

63.jpg   Російські рахунки (аналог римського абака) є одним з перших обчислювальних пристроїв.
Рахунки в XX столітті часто використовували в магазинах, в бухгалтерському справі, для арифметичних розрахунків. З розвитком прогресу їх замінили електронні калькулятори. У Європі російські рахунки досі застосовуються в початковій школі для навчання дітей арифметики.
Залізний прут в рахунках, на якому знаходяться всього 4 кісточки, використовувався для розрахунків в полушках. 1 полушка дорівнювала половині гроші, тобто чверть копійки, відповідно, чотири кісточки становили одну копійку.

 

Схожі статті:
Рамочки з листя своїми руками - Пелюстки троянд також можна використовувати у виготовленні рамочки для фотографії.
Розписуємо скатертину і серветки своїми руками - Ще одна ідея використовувати квіти і листя в оздобленні інтер'єру.