Дитячі уроки «Baby Lessons»

Дитячі уроки «Baby Lessons», створені саме за методикою Глена Домана. Кожен міні урок не перевищує 10 нових фактів. Тривалість уроку всього 10-15 секунд.

 


Перейти на уроки >>>

 

При такій швидкості подачі матеріалу, дитина не встигає занудьгувати, до того ж у нього формуються важливі навики: висока швидкість перемикання уваги і здатність розпізнавати окремі факти інформації серед однорідних. Чим швидше демонструється об'єкт, тим швидше він визначається.

 

Всі зображення в наших матеріалах великі, дискретні (тобто містять тільки один факт інформації). Кожен кадр забезпечується точним назвою зображеного об'єкта.

 

Після кожного навчального заняття необхідно похвалити дитину, і висловити свою радість та захоплення з приводу уваги і інтересу малюка до уроків. Тут можете обніматися, цілуватися, кататися по килиму або підкидати малюка, головне щиро радіти.

 

Основні принципи роботи з картками або презентаціями по Доману.

  1. Починати необхідно займатися з картками Глена Домана з самого раннього дитинства.
  2. Під час занять настрій у дитини повинно бути хороше, він повинен бути здоровий, веселий і бадьорий.
  3. Обов'язково хваліть дитину за її досягнення! Всі діти дуже люблять, коли їх батьки хвалять і радіють їх успіхам, нехай навіть зовсім маленьким успіхам. Дитина, якщо його похвалити, буде намагатися доставити Вам радість знову, прагне до більшого пізнання.
  4. Показувати картку перед очима дитини потрібно короткий час, десь 2-3 секунди, головне, щоб малюк звернув увагу на картку. Більш тривалий час тримати картку не потрібно, оскільки це може викликати втрату інтересу у дитини.
  5. Намагайтеся щодня поповнювати матеріал і показувати нові картки до тих, які малюкові вже добре знайомі. Не бажано одну і ту ж картку показувати більше 3-х разів в один день.
  6. Умійте вчасно припинити гру. Необхідно зупинити гру, перш ніж Ваш малюк сам цього захоче. Заняття повинні бути короткими.
  7. Систематичність і регулярність занять - запорука успіху.

 

Переваги Флеш презентації Baby Lessons

Можливість вибору уроку з будь-якої тематики.

Не потрібно витрачати час на пошук інформації в енциклопедії.

Не потрібно витрачати гроші на дорогий дидактичний матеріал і час виготовлення карточик своїми силами .

Безкоштовні уроки в зручний для Вас і Вашої дитини час.
Щоб запустити урок - натисніть на кнопку з трикутником (play).

 

Також матеріал на уроках можна використовувати в якості готової дитячої енциклопедії. Кожен кадр з уроку можна подивитися окремо, а також прочитати коротку інформацію про кожному об'єкті (за методикою Домана).

 


Рубрики: Baby Lessons
2009, Липень, 12