Дитячий будиночок для ляльок

Будиночок з картону

Кожна дівчинка мріє мати для своїх ляльок справжній будиночок. А цього будиночка шпалери можна намалювати, а заодно і фасад розфарбувати. Відмінний матеріал для вивчення архітектурного проектування.

 

Такий картонний будинок продається в закордонних інтернет-магазинах за 30$. У Росії його ще не випускають. Але за рахунок того, що конструкція проста і зрозуміла - цей будиночок запросто можна зробити своїми руками.

 

 

Сама ідея дуже цікава. Будинок складається з двох збірних частин: внутрішніх стінок і підлоги і зовнішніх стін. Одна конструкція повинна вставлятися в іншу через открываемую дах.
Після гри весь будиночок складається з листами в мобільну плоску коробку і місця багато не займає.

 

 

Будиночки випускають двох варіантів. Блакитні і білі. Родзинка цих лялькових будиночків в тому, що їх можна самим розфарбувати. Причому як зовні, так і всередині.

 

На нижній фотографії показана складання будинку. Натисніть для збільшення.

 

Може для постійної гри він і не підійде, але для розвитку просторового мислення - це ідеальний матеріал. Наочно зрозуміла конструкція будинку, можна зрозуміти, що таке несучі стіни, мансарда, мансардні вікна, дверні та віконні отвори, перекриття, які є одночасно підлогою і стелею на різних поверхах. Можна додатково передбачити і зробити міжкімнатні перегородки і провести водопровідний та каналізаційні стояки для ванних кімнат і кухні.
Єдине упущення в цій конструкції - відсутність сходів. Але і тут можна вийти з положення прорізавши круглий отвір у плиті і опустивши туди мотузкові сходи, думаємо ляльки скаржитися не будуть.

 

Шпалери у внутрішніх приміщеннях краще намалювати кольоровим олівцем, так і меблі теж. А ось штори можна зробити справжніми - з легкої тканини, приклеївши їх до картону зсередини над вікнами.
Не забудьте намалювати квіти на підвіконнях, пташок на даху і кота поруч із трубою.
Купити будиночок можна тут

 

 

Схожі статті:

Будиночок коробочка - Мініатюрний будиночок - упаковка для маленького подарунка.
Будиночки з паперу - Ще пара шаблонів паперових будиночків для дитячої творчості. Роздруковуємо і клеїмо.