Дитяче портфоліо для дошкільника

Портфоліо дошкільника
Як самим оформити книгу успіхів і досягнень Вашого малюка. Зразкові теми та ідеї для оформлення щоденника, а також окремі сторінки для скачування (кольорові та чорно-білі).

 


Портфоліо - особиста книжка дитини, яку фіксуються всі досягнення і успіхи малюка незалежно від спрямованості. Це можуть бути фотографії творчих робіт, досягнення в галузі фізичного навантаження, перемоги в дитячих конкурсах і змаганнях. В цю книгу (або папку) заносяться також цікаві вирази дитини, які Вам хотілося б запам'ятати, заходи та пам'ятні дати. По суті - виходить така своєрідна книга-щоденник, де головним героєм є ваш малюк.
Схожі книги-альбоми для записів і фотографій випускаються під загальною назвою "Наш малюк", вони досить барвисті і цікаві, але в них є один мінус - неможливість доповнити своїми сторінками, відсутністю цікавих і корисних рубрик, які сподобалися б саме Вашій дитині. Пропонуємо зробити особистий, індивідуальний альбом "Мій малюк", в який можна буде заносити ту інформацію, яка насправді буде цікавою і Вам, і малюкові.

 

Рубрики у дитячому портфоліо

 • Книгу можна розбити за сезонами, місяцями, або навіть по тижнях. Напевно, за тиждень у Вас зберуться поробки, малюнки, фотографії або смішні історії.
 • Або ж навпаки за рубриками, зміст яких винести на першу або останню сторінку. І тоді щотижня вирішувати яку рубрику якою інформацією доповнити. Кожну сторінку можна цікаво оформляти: аплікацією, розфарбованими сторінками, або навіть засушеними квітами.

У будь-якому випадку, яку б схему для портфоліо б Ви не вибрали, дитині дуже сподобається писати і оформляти разом з мамою книгу про себе, робити і створювати нові вироби і малюнки, намагатися побити перемоги з фізкультури минулого місяця, вивчити більше віршів, що б потім все це акуратно внести колекцію життєвих успіхів.

 

Теми-сторінки для дитячого альбому, які можна роздрукувати

 • Титульна сторінка. Фото, ПІБ, вік. Місто і місце народження. Адреса проживання.
 • Моя сім'я. Фотографії мами і тата.
 • Генеалогічне дерево. Зображення дерева з листочками, на яких написані імена батьків, бабусь, дідусів, прабабусь, прадідусів...
 • Мої рекорди. Стрибок у довжину, біг, віджимання, підтягування, метання м'яча....
 • Бібліотека. Книги, які я прочитав, твори, які найбільше запам'яталися. Вірші, які я знаю напам'ять. Текст, автор.
 • Історії та гумор. Забавні вирази, фрази, короткі історії.
 • Заходи і подорожі. Походи в кіно, театр, зоопарк, цирк. Можна прикладати програмки і квитки. Малюнки по пам'яті.
 • Як ми відзначаємо свята. Календар пам'ятних дат, дні народження родичів і друзів. Наші подарунки.
 • Умілі ручки. Фотографії виробів малюка, аплікації, малюнки.

Надсилайте свої ідеї для рубрик і сторінок.