Дієта для годуючих матерів

При виробленню грудного молока, велике значення має не тільки його кількість, але і якість. А воно, насамперед, залежить від харчування матері-годувальниці.

 

 

При виробленню грудного молока, велике значення має не тільки його кількість, але і якість. А воно, насамперед, залежить від харчування матері-годувальниці. Адже дитина часто не в змозі засвоїти грудне молочко. І це безпосередньо пов'язано з харчуванням матері. Саме тому годуючій мамі необхідно дотримуватись спеціальної дієти.

 

Багато жінок намагаються схуднути після пологів і зовсім не замислюються над тим, що неправильної дієтою вони можуть нашкодити і собі і дитині. Всі дієти для швидкого схуднення годуючої мами повинні бути ретельно продумані.
Так якою ж повинна бути дієта годуючої мами, щоб малюк отримував всі необхідні поживні речовини? Меню годуючої мами повинне містити достатню кількість жирів і білків. З яких основну частину складає рослинна їжа, така як фрукти і овочі. А ось прості вуглеводи у вигляді цукру, варення і шоколаду доведеться обмежити. Адже подібні продукти загрожують надмірною вагою, як мамі, так і малюкові.

 

Годує жінка повинна отримувати як мінімум 3200 ккал. в добу. Тому як для утворення молока, так і годування груди потрібні не малі енергетичні витрати. З цієї причини годуюча мама повинна отримувати в день не менше 200 р. риби або м'яса, 100 р. сиру, 30 г сиру, 600 р. овочів та 300 р. фруктів. А ось кількість рідини не повинна перевищувати 2 л. в день, так як молоко може стати водянистим.

 

Частіше балуйте себе свіжими овочами та фруктами. Так ви отримаєте більше необхідних для дитини вітамінів і мікроелементів. Не варто турбуватися, що вживання вами сирих овочів і фруктів може викликати у дитини пронос. При дотриманні необхідних санітарних правил, цього не станеться.

 

В доповнення до дієти для здоров'я та краси годуючої матусі не завадить зайнятися спортом. Найкращим варіантом в цій ситуації буде фітнес. Для початку приступайте до нескладним вправам і поступово переходите до більш складним.

 

Правильна дієта, вправи зроблять вас справжньою красунею, а ваш малюк буде отримувати всі необхідні і корисні для нього речовини.

 

Схожі статті:
Іграшки до Нового року - У наш час багато дітей не можуть обійтися без комп'ютерних ігор. І вони досить часто проводять час за комп'ютером.
Харчування майбутньої мами - Кажуть, вагітність - прекрасний період життя жінки. Але часом життя спростовує це твердження. Причин безліч, наприклад токсикоз, психологічні проблеми або невпевненість у майбутньому.


Рубрики: Вагітність і пологи, корисні статті
Теги:
2011, Грудень, 30