Їжачок. Виріб з овочів

0011.jpg Вироби з овочів та фруктів. Їжачок
Навесні ми садимо овочі, влітку поливаємо їх у спеку і вкриваємо, якщо стало холодно, а восени збираємо, їмо, пригощаємо друзів і консервуємо на зиму. Буває так, що урожай перевершив всі очікування. Що робити з зайвими овочами?

 

 

Залишилися без справи кабачок і яблука можна припинити в їжачка.
Для його створення вам знадобляться:
1 кабачок, кілька яблук, будь-які гриби і ягоди. З ягід можна взяти калину або горобину. Для вічко і носика підійдуть вишні, сливи, виноград або чорні оливки. Для лапок стане в пригоді картопля. Голки можна зробити з зубочисток.

 

Спосіб виготовлення

  • Для початку підготуйте галявину для вашого їжачка. Він буде затишно себе почувати на осінніх листках і ялинових гілках.
  • Помістіть ваш кабачок - їжачок в центр галявини і зробіть йому очі та носик. Не забудьте вирізати лапки з картоплі. Тепер він майже живий і працювати вам буде цікавіше.
  • Який же їжачок без голок! На зубочистки застроміть заготовлені яблука і гриби, а так само покласти гілочки ягід.
  • Залишилися гриби і ягоди розкидайте по галявині. Ваш запасливий їжачок обов'язково за ними повернеться. Він готується до зими не гірше вас.

 

Вам залишилося тільки дати їжачку ім'я і помістити в центр столу на святі врожаю. Всі ваші друзі і їх діти будуть в захваті. Не сумнівайтеся, що кожен сфотографується з їжачком і буде мріяти забрати його до себе додому.
Якщо ви не відзначаєте свято врожаю, а просто запрошені на шашлики, подаруйте їжачка господарям будинку. Будьте впевнені, що і у них він приживеться.

 

Ось такий може вийти їжачок з овочів і у Вас.

87.jpg"Запасливий їжачок"
У вироби використовувалися:ягоди,овочі ,фрукти і природний матеріал.
Автор: Влад, 7 років, учень 1А класу МОУ СЗШ № 2, р. Усть-Лабинськ.

 

Авторська стаття та ілюстрації належать дитячому сайту babylessons.com.ua
При використанні активне посилання обов'язкове.