Ігрові набори playmobіl

Будиночок для дітей  

Ігрові набори playmobіl

Чудовий набір «Фермерський будиночок» має багато деталей - тут і справжній пастух, який вранці виводить на полонину своїх домашніх тварин. У нього є і вірний пес, що охороняє фермерське господарство.

 

Представляємо ігрові набори playmobіl. Ця чудова серія включає в себе багато різних наборів, наприклад, «Фермерський будиночок», «Цирк з пазлом», «Дитячий майданчик», «Мама і малюк в колясці», «Діти в садку з тваринами» і т. д. Яскраві, барвисті набори зроблені з якісного матеріалу, який відповідає всім сучасним вимогам по виготовленню дитячих іграшок. Купуючи такий набір своїй дитині, Ви можете бути впевнені в тому, що іграшка не зашкодить здоров'ю Вашого малюка.

 

Чудовий набір «Фермерський будиночок» має багато деталей - тут і справжній пастух, який вранці виводить на полонину своїх домашніх тварин. У нього є і вірний пес, що охороняє фермерське господарство. Господарство складається з коня, на якій пастух відправляється в ліс, порося і корівки. А найголовніше - це фермерський будиночок, який виконаний в яскравих тонах, з яскраво синім дахом з червоної дверима і чудовим комином, на якому розташувалася пташка.

 

Ферма

 

Як зробити іграшковий будиночок? До набору додається проста інструкція, дотримуючись якої, Ви дуже швидко разом з малюком побудуєте фермерський будиночок. Коли будиночок буде готовий, у нього оселяться улюблені домашні тварини нашого пастуха і маленька рожева свинка і весела корівка Корівка, яка дає маленьким діткам смачне молоко. Наявність великої кількості аксесуарів, які додаються до будиночка, дозволяють дитині придумувати нові сюжетні лінії гри, і кожен раз міняти її сценарій. Набір «Фермерський будиночок» однаково підходить для гри, як хлопчикам, так і дівчаткам, збираючись у дружну компанію, вони будуть захоплено грати разом. Хлопчики будуть разом з пастухом виводити тварин гуляти на пасовище, а дівчатка в цей час будуть зайняті домашнім господарством, приготуванням домашнього обіду.

 

Як зробити будиночок

 

Це чудова розвиваюча іграшка, яка допоможе розвинути у дитини різні якості майбутньої особистості. Навчить любити тварин, піклуватися про них, розвивати свою уяву, занурюватися у світ природи, і, купуючи ігрові набори playmobіl для своїх малюків, Ви допоможете їм у цьому.

 

Стаття надана інтернет-магазином іграшок "PLAYMOBIL".