Іграшки своїми руками. Закидушка

Іграшки своїми руками. Закидушка

Закидушка

Ігри та іграшки своїми руками
Закидушка, або по іншому - Накидушка, російська народна забава для дітей. Гра розвиває окомір, чіткість рухів, зосередженість і цілеспрямованість. До того ж, з такою іграшкою можна провести конкурси на дитячій вечірці.

 

Усі саморобні ігри та іграшки >>>

 

Зазвичай їх виготовляли з дерева і розписували народними візерунками. Існує два варіанти цієї іграшки: з чашкою і з отворами. Тримаючи закідушку за ручку, намагаються підкинути кулька так, щоб він потрапив або в чашечку, або в дірочки. Ми пропонуємо зробити закідушку з чашкою.

 

Закидушка (Накидушка)

Матеріали:
Для самої чашечки підійдуть пластикові одноразові стаканчики або, як у нашому варіанті, стаканчик від дитячої пірамідки із стаканчиків. Товста дріт для ручки, тенісний м'ячик, мотузочок і наклейки для прикраси.

 

 

Процес виготовлення.

 

  • Відрізаємо товстий дріт і робимо кільце. Щоб кільце вийшло рівним обкрутите дротом звичайну скляну пляшку і перекручуючи дріт зробіть ручку.
  • В пластиковому стаканчику робимо маленьку дірочку і вставляємо туди нитку. Інший кінець нитки прив'язуємо в тенісний кульку. В нашому варіанті кулька ми знайшли готовий (поплавок від дитячої розламаної вудки)
  • Вставляємо стаканчик в дротяне кільце і фіксуємо. Пластиковий стаканчик краще прив'язати до основи ручки, через зроблене нове отвір. Ми ж, свою чашечку просто туго затягнули, перекрутивши ще кілька разів ручку дроту плоскогубцями.
  • Прикрашаємо стаканчик наклейками. Готове.
01.jpg02.jpg  

Ігри та конкурси з іграшкою.

Правила гри:
Тримаючи закідушку за ручку, намагаються підкинути кулька так, щоб він потрапив у чашку.

Конкурси:
1. Хто швидше закине кулька в чашечку. Якщо зробити пару таких закідушек з пластикових стаканчиків, то такий конкурс можна проводити на дитячому дні народження.
2. Хто більшу кількість разів закине кульку за обмежений час. Естафета Закидушка використовується як елемент проведення.

Фото з інтернет сайту Диво. Російські народні ігри та іграшки. Закидушки - Забава для дітей з 5 років і старше.

 

Якщо у Вас корпоративне свято або вечірка, теж можете взяти за ідею цей конкурс для свого заходу. Тільки наклейте фірмові логотипи на закидушки. Розробка логотипу - робота виключно фахівців, тому, якщо Ви ще не обзавелися своїм фірмовим знаком, краще звернутися до професіоналів.

 

Ви можете розмістити статтю і картинки на своєму блозі чи сайті лише з активним посиланням на наш сайт Вироби з дітьми