Ігри з сенсорним матеріалом. Благоустрій пляжу

Ігри з сенсорним матеріаломІ ось нам подарували великий набір черепашок, граємо! Просто так розкладати і перебирати черепашки вже стало нецікаво. Потім прийшла ідея створити пляжик.

 

 

 

Захопилися ми з донькою іграми з сенсорними коробочками.
Що це таке? Такі коробки з різним наповненням всередині. ( Квасоля, пісок, крупи, скляні кульки, мушлі.) Коробочки можна робити тематичними. Приміром, зимовими, осінніми, святковими, морськими - будь-якої тематики. )

І ось нам подарували великий набір черепашок, граємо! Просто так розкладати і перебирати черепашки вже стало нецікаво. Потім прийшла ідея створити пляжик. Це не дрібничка, а швидше заняття. Доньці набридли іграшки, ось придумуємо їм цікаві сюжети і граємо.

Що нам знадобилося для гри:
-Головне - основа. (в даному випадку, коробка від Ікеі, але може бути будь-тазик)
-Наповнення (Будь-абсолютно, у нас була квасоля і черепашки, скляні кульки. Хотіла засинати більше, але донька зупинила. Сказала, цього достатньо, дивіться. Як вам зручно самим)
-Ємність з водою! (воду можна підфарбувати, можна зробити з піною - на любителя, мій любитель піну не любить довелося набрати звичайну воду)

-Елементи для гри («пляжні парасольки, іграшкові фігурки. Знадобився набір «морські мешканці», кілька іграшок від кіндер сюрпризів, зелень і так далі)
Потім дитину з купою всіх цих чудових речей залишаємо, ось побачите, він почне будувати пляж сам! (але спочатку треба показати, направити.)

Дочка грала довго (найцікавіше було в процесі, створенні пляжика! Будувала, становила, це була гра! ) Такі коробочки, будемо робити і далі. Скоро буде квіткова тематика. Спробуємо зробити квітковий місто. Всім удачі і цікавого літа!

 

Це пляж у процесі виготовлення.
251.jpg
А ось так виглядає кінцевий варіант благоустрою нашого пляжу.
252.jpg
Автор: Нікітіна Ольга

 

Схожі статті:

Розвиток дітей і щаслива сім'я - як поєднати? - Діти - це наше продовження. Але часом після народження дитини збереження сім'ї дається дуже не просто.
Сонячні годинники своїми руками - Як зробити сонячні години. Іноді на дачі або садовій ділянці набагато практичніше, корисніше і цікавіше мати сонячні години.