Італійські коляски Peg Perego

Італійські коляски Peg Perego Прогулянки з маленькою дитиною стають набагато легше і приємніше за наявності коляски. Інакше, як би корисно не було перебування на свіжому повітрі, і скільки б плюсів цих заходів для малюка ми не знайшли, без транспорту вона перетворюється в постійну силове навантаження для батьків.

 

 

Прогулянки з маленькою дитиною стають набагато легше і приємніше за наявності коляски. Інакше, як би корисно не було перебування на свіжому повітрі, і скільки б плюсів цих заходів для малюка ми не знайшли, без транспорту вона перетворюється в постійну силове навантаження для батьків. Тим більше якщо носити дитя доводиться мамі, на якій і так багато турбот і відновлення післяпологового періоду, а значить слабість і втома. Отже, якщо ви не бажаєте повертатися додому повністю втомленими і розбитими, а навпаки, вам хочеться отримувати масу задоволення від такого роду прогулянок, варто задуматися про вибір коляски.

Їх існує безліч , наприклад, це люлька для самих маленьких, сидяча прогулянкова коляска для дітей, яким вже можна проводити достатньо часу в цьому положенні, або ж коляски-трансформери, варіанти «багато-до-одному», триколісні і чотириколісні, з маленькими передніми колесами і так далі. Практично всі типи представила в своєму модельному ряді компанія з Італії Peg Perego. Якщо розглядати класичну коляску з люлькою для дітей з періоду новонародженості, у них є два варіанти - Peg Perego Young Auto і Culla auto.

Зовні ці дві моделі відрізняються досить незначно, вага і параметри практично ідентичні. Невеликі відмінності проявляються в їх комплектації. Обидва типи мають теплу всесезонну люльку з регульованим нахилом, яка може використовуватися для транспортування дитини вагою менше 10 кг в автомобілі. Покриття захищене від вологи зовні і гіпоалергенний для малюка зсередини, пропускає повітря і зручно переноситься. Крім того, на шасі можна встановити автокрісло компанії PegPerego, якщо таке є. Зручно, адже в поїздку доведеться взяти тільки нижню частину коляски і крісло в салон.

У комплекті з коляскою Culla Auto додаються двошарові накидка і капюшон, протимоскітна сітка, знімний верхній шар (нижній же оформлений вставкою з тюлю). Так само особливість цієї моделі в можливості використання її в якості люльки ліжечка-качалки. Вся різниця в цих додаткових аксесуарах, обидві коляски однаково безпечні і комфортні.

Ще одна характерна риса - який товар б Ви не вибрали, у компанії Peg Perego ходунки, коляски та автомобільні крісла виконуються в декількох кольорах, даючи можливість вибрати потрібний тип в найбільш приємне для Вас оформленні. Загалом, продукція даної компанії продумана аж до самих дрібниць, щоб задовольнити потреби навіть самого вибагливого покупця.

 

Схожі статті:
Корисна розкіш? Таке можливо! - Новий рік - це свято, коли подарунки чекають усі, від мала до велика, і якщо для дітей купити презент простіше, то для того, щоб догодити дорослим, потрібно постаратися.
Коляски-тростини Peg-Perego - Якою повинна бути коляска-тростина, щоб її обов'язково купили? Хочемо розповісти вам про декілька видів колясок фірми Peg-Perego.