Календар для дітей по місяцях. Завантажити та роздрукувати

Правильно виховуємо дитину Поради батькам
Знайомство з календарем треба починати задовго до школи. Календар допоможе дитині орієнтуватися в місяцях і днях тижня. Повісивши календар на стіну, ви допоможете маляті візуально уявити циклічність днів, тижнів, місяців і сезонних змін в році.

 


За допомогою календаря визначається і час настання свят.

 

Знайомство з календарем необхідно в плані підготовки дітей до школи, до твердого розкладу занять по годинах і по днях тижня. Добре, якщо у вас чіткий розпорядок по днях. Наприклад, по четвергах у вас "курний день", тобто ви разом з дитиною витираєте пил. По вівторках, у дитини який-небудь гурток, і так далі... Ці маркери допоможуть дитині відчути дні тижня, а не тільки запам'ятати або побачити.

 

Дитячі календарі-розмальовки по місяцях.

Для того, щоб роздрукувати, натисніть на картинку.

 

07_250.jpg
Календар (сітка). Липень

 

Зазвичай рекомендують починати знайомити дітей з календарем у старших групах дитячого саду. Але це залежить від кожної дитини окремо, деякі діти здатні зрозуміти в більш ранньому віці. Як тільки дитина почне оперувати такими словами, як «сьогодні», «завтра» і «вчора», то можна приступати і до вивчення тижнів і місяців.

 

Для того щоб ця складна була зрозуміла дитині, радимо скористатися настінними календарями. Для початку повісьте календарик із зображенням одного місяця. Щодня відзначайте дні, слідкуйте разом з дитиною за днями тижня, чекаючи вихідних або свят. Придумайте свої дати, які б дитина з нетерпінням чекав, і відзначте їх теж на аркуші яскравим кольором. Кожен день можна відраховувати кількість днів, що залишилися до святкового або цікавої події.

 

Поряд з календарем місячних можна повісити загальний календар, в якому б відображалися всі 12 місяців поточного року.

 

Календар дитячих свят - Тут ви можете вибрати свята, які можна відзначити разом з дитиною.
Крім традиційних, можна відзначати і незвичайні дати або дні народження дитячих письменників. Не забуваємо про сезонні святкові дні - день врожаю чи зустріч весни.