Літаюча тарілка з динаміка

Літаюча тарілка з динамікаДавайте втілимо інтерес до космосу в реальне життя, зробивши з малюком справжню літаючу тарілку.

 

 

З самого дитинства нас приваблює все таємниче, незвичайне і незвідане. Космос - це, напевно, сама незвідана область пізнання людства. Буквально півстоліття тому кожен хлопець мріяв стати космонавтом, підкорюючи міжзоряні дали, конструктором літальних апаратів або, на крайній випадок, хоча б льотчиком-випробувачем. Зараз ця тенденція непомітно згасла, однак сучасні діти також цікавляться космосом, лише з іншої позиції. З позиції інопланетян, НЛО, космічних монстрів і тому подібних тим сучасних мультиплікаційних фільмів. Давайте втілимо інтерес до космосу в реальне життя, зробивши з малюком справжню літаючу тарілку. У нашому випадку основою для неї послужив старий динамік від вже давно не використовуються старих колонок. Однак ваша фантазія може надати море заготовок для виготовлення подібної вироби, що перебувають у квартирі під рукою
Отже, для роботи потрібні: старий динамік, пляшка від газованої води, один болт і самоклеюча ПВХ-плівка «оракал».
Беремо звільнений від корпусу динамік:

 

71.jpg

 

Від пластикової пляшки відрізаємо денце, вирізуємо по формі наявних виїмок, щоб було схоже на ніжки і прикручуємо його болтом (або приклеюємо) до тієї сторони динаміка, яке буде дном літаючої тарілки ось таким чином:

 

61.jpg

 

У нас вийшла «отстыковочная майданчик», «сопла для мегаплазмы» або що-небудь інше на розсуд юного штурмана тарілки. Далі з дроту робимо антену, на кінчик якої одягаємо який-небудь «передавач» і прикріплюємо до корпусу тарілки.

81.jpg

Літаюча тарілка практично готова, залишилося лише прикрасити її орнаментом з обрізків оракала: сигнальними вогнями, датчиками, панелями управління (зірками, смужками і колами), а по колу корпусу пустити розпізнавальну червону смугу.

 9.jpg

 

Ракета готова до запуску! Зворотний відлік розпочато!
Схожі статті:
Сніговик на СD - Вироби з CD дисків
З цих нехитрих речей ми будемо робити забавного сніговичка, який може стати приємним сувеніром або милим ялинковою прикрасою.
М'ячики з повітряних кульок. - Дуже цікаві м'ячики з крупи і повітряних кульок. Завжди корисна річ для дитячих конкурсів, дитячих ігор і спортивних змагань. І потім, ці м'ячі просто приємно тримати і м'яти в руках. Я думаю, дорослі теж оцінять ці м'ячі, як засіб для зняття стресу.