Магнітний конструктор. Магнастик. Фото, відгуки

Магнітний конструктор Магнастик  

Магнітний конструктор. Магнастик

Опис, відгуки, фото
Конструктор для дітей практично будь-якого віку (починаючи з 3 років). Магнітна гра, яка займе Ваших дітей на багато годин.


Конструктори >>>

 

Магнітний конструктор "Магнастикс", 188 елементів. PIV-188
Вік: від 3 років;
Елементів: 188 (див. на коробці)
Hangzhou Strong Magnet&Assembly; Китай

 

  Купити

 

 

Магнастик. Магнітний конструктор

Магнітний конструктор "Магнастикс" являє собою 188 різнокольорових деталей різної форми, з них 5 шестикутників, 5 п'ятикутників, 12 ромбів, 20 квадратів, 48 трикутників, 56 паличок, 32 кулі, 2 кільця і 8 дуг, які можна з'єднувати один з одним, утворюючи безліч фігур. Завдяки тому, що елементи конструктора з'єднуються між собою за допомогою магнітів і кульок, з'єднання виходять рухомими і в той же час міцними. Магнітний конструктор "Магнастикс" має безліч рішень: від найпростіших кубиків і плоских візерунків, до складних просторових конструкцій.

Серія магнітних конструкторів "Магнастикс" розвиває розумові здібності, уяву та дрібну моторику рук дитини. Сильні магніти і металеві кульки легко з'єднуються між собою, завдяки силі магнетизму, тому з них можна зробити різні конструкції, наприклад, міст, будинок, математичні, фізичні, хімічні, геометричні або архітектурні моделі.
"Магнастикс" - дай волю своїй уяві!

 

ВІДГУКИ
Конструктор і правда, очманілий. Але є один недолік саме цієї моделі.
Коробка.
Всі елементи конструктора покладені в пінопластову коробку, яка в свою чергу дуже туго влазеет в картонну коробку, причому збоку. Дитина самостійно складає конструктор на місце з працею. В результаті, після декількох ігор: порвана картонка і відламані кілька пінопластових шматочків. Зараз всі елементи ми переклали в іншу коробку - виглядає це звичайно не так красиво, зате зручно.

 

0013.jpg
Всі елементи магнітного конструктора.

 

ЩО МОДЕЛЮВАТИ
З конструктора можна зробити, як найпростіші геометричні форми, так і якісь фантастичні машини.
На нижній фотографії дитини 3,5 років. Всі готові кубики і тетраедри триматися досить міцно, нічого не розвалюється. Можна працювати тільки з каркасом, так і заповнювати його потоп цими прозорими різнокольоровими панельками. Теж вставляються дуже легко.

У три роки - найпопулярніші моделі у нас - браслет, кошичок, будиночок, дерево, стіл, гараж, ну і всі прості геометричні форми.

Тільки стежте за кульками - вони весь час намагаються куди-небудь закотитися й сховатися. Це вам не конструктор лего, який цеглинками - нікуди не покотиться, хоча з цього Lego теж можна гарні речі робити.

 

0021.jpg

 

ІДЕЇ
А це наше нововведення.
Конструювання на металевій дошці. в даному випадку ми взяли бічну панель від системного блоку. На ній ми будуємо будиночки, дерева, а плоскої магнітної мозаїкою з саморобного набору (тут на фото не показана) ми викладаємо доріжки і майданчики. Так вивчаємо з Алісою ландшафтне моделювання. Всі об'єкти теж дуже міцно триматися на дошці.

Ще ми якось перевернули на бік стілець з ніжками і побудували від ніжки до ніжки висячий міст.

 

0031.jpg
Посилання на Вікіпедію: Магніт. Властивості магнітів


Рубрики: Дитячі іграшки
Теги: ,
2010, Лютий, 6