Машина з паперу. Коробочка

Схеми коробочок

Машинка з паперу

Схеми коробочок
Схема з викрійкою пакувальної коробочки у вигляді машини. Така машинка - відмінна упаковка невеликого подарунка для хлопчика. Крім того дитині самому буде цікаво зробити таку саморобку, наприклад своєму другові на день народження.

 


Ідею взяли з китайського журналу по рукоділлю.

 

Коробочка з паперу. Машина

 

Матеріали:
Щільний папір або картон.

 

Викрійка пакувальних коробочок

 

Спосіб виготовлення коробочки:

  • Можна роздрукувати готову кольорову схему, вирізати і скласти по лініях згину. Спочатку складаються задня і передня частина (без малюнка) і закріплюються на вершині, прорізами. Потім піднімаються бічні частини і також закріплюються прорізами в сигнальному маячке.
  • Інший варіант - роздрукувати викрійку на кольоровому картоні. А віконця, колеса та інші деталі розфарбувати гуашшю. Таку коробку буде цікаво робити разом з дитиною і вона точно буде в єдиному екземплярі.
  • Скачати кольорову схему >>>
  • Скачати шаблон для розмальовки >>>

 

Ось так виглядає кольоровий шаблон.

_35021.jpg

Ми будемо раді, якщо ви розмістите наші картинки на своєму блозі чи сайті з активним посиланням на наш сайт Дитячі ігри

 

 

Ця коробочка відмінно буде виглядати в якості доповнення до подарунку для хлопчика - радіокерованого машиною. Хоча, те що машини, катери і гелікоптери - іграшки тільки для хлопчиків - давно застарілий факт. Дівчатка теж з задоволенням керують моделями і чудово розбираються в техніці. Так що не обмежуйте своїх дочок неприродними ляльками моделями - купіть краще радіокерований катер.