Модельєр. Вивчаємо професії, створюємо одяг

Саморобна одяг руками дитини Вивчаємо професії
Сьогодні представляємо себе в образі дизайнера модельєра. Займаємося винаходом і виробництвом взуття і аксесуарів.

 

 

Перед тим ка приступити до творчості, розкажіть дитині, що таке ательє. Це загальне слово, що позначає майстерню художника, творця. Бувають фотоательє, рекламне ательє, ателье з пошиву одягу, трикотажне ательє, ательє художника. А сьогодні ми пограємо в ательє модельєра.

 

Модельєр - спеціаліст по виготовленню моделей одягу. Модельєр створює стиль, винаходить нові технологічні рішення, розробляє декор, підбирає колір і матеріали, а також продумує аксесуари і доповнення.

 

Давайте спробуємо разом з дитиною придумати і розробити новий стиль взуття і аксесуарів. Приготуємо картон, кольоровий папір, метр (щоб знімати мірки), ножиці, скотч, дирокол і шнурки.

 

54.jpg Взуття
Малюкам найбільше подобається робити собі справжню взуття. Моїй донечці так сподобалися шльопанці, зроблені своїми руками, що вона зібралася одягнути їх на вулицю показати друзям.
А робляться вони дуже просто. Обводяться на картоні ноги, і скотчем приклеюється верх у вигляді смужки картону. Таке взуття можна прикрасити аплікацією з м'ятою папери або паперовими квіточки. Можна прив'язати зверху бантики або пришити гудзики. Тут вже в кого як фантазія працює.

 

54.jpg СумкаДо такої чудової взуття просто необхідна сумка. Вирізаємо з картону дві частини сумки. Задня частина трохи більше передній, за рахунок кришки. З'єднуємо дві частини, дироколом робимо дірочки і зшиваємо шнурком. малюнок на сумці робимо як на капцях. Ручку робимо з шнурка або шнурків, заплітаючи їх в косичку.

 

54.jpg Пояс
Доповнить наш саморобний наряд декоративний пояс, виконаний також з картону або щільного паперу. У конструкції пояса використовуємо шнурок і прикрашаємо тими ж аплікаціями.

 

Навіть якщо ваші саморобні речі порвалися - невеликий ремонт одягу, і знову можна носити.

Крім того, такі маленькі тапочки, виконані руками дитини зможуть стати відмінним сувеніром в подарунок бабусям і дідусям. Зв'яжіть з шнурочком або мотузкою і вони прикрасять інтер'єр будь-якого приміщення. Зазвичай таким способом вішають декоративні маленькі постоли або сувенірні туфельки привезені з Туреччини. А тут своє, рідне...

 

Схожі статті:
Тематичні заняття для дітей. Одяг - який одяг буває, для чого потрібна, хто її придумує і де беруть. Пропонуємо присвятити цій темі кілька днів для поняття і закріплення інформації.
Кросівки з паперу - Дуже симпатичні декоративні кросівки для оформлення і пакування ваших подарунків.
Сумка з паперу. - Схема викрійки з пакувальної коробочки у вигляді сумочки. Відмінна упаковка для подарунка на 8 березня для мами або бабусі.