Мишка з пластиліну

16.jpgОсь, наприклад, яку мишку придумала і зробила 5-річна Саша з зернистого білого пластиліну, має здатність тверднути.

 

 

Пластилін - це матеріал, який з надзвичайною силою притягує до себе дітей. І це не дивно. Адже навіть маленький пластиліновий шматочок може перетворитися на казкову істоту або незвичайний предмет. Творити, змінювати, думати - все це можна робити з пластиліном. Для розвитку дитини він просто незамінний. В ході роботи з даним матеріалом удосконалюється дрібна моторика, а отже, розвивається мислення і мова.

 

З пластиліну можна не тільки відтворити що-небудь. Його можна розфарбовувати, змішувати і навіть різати ножицями. Все це збільшує можливості роботи з цим дивовижним матеріалом і розширює простір для дитячої фантазії. Вихователі радять давати пластилін вже однорічним малюкам (звісно, під контролем дорослого). Раннє знайомство з ним дає вражаючі результати. Вже до 4-5 років малюк неодмінно здивує батьків своїми неповторними виробами.

 

мишка з пластиліну

 

Ось, наприклад, яку мишку придумала і зробила 5-річна Саша з зернистого білого пластиліну, має здатність тверднути. Спочатку вона зліпила ковбаску, потім витягла мордочку. Скачала два невеликі кульки, зробила з них коржики. Вийшли смішні вушка. Тоненька довга ковбаска стала хвостиком. Все дуже просто. Вусики, вічка, носик можна намалювати фломастером, виліпити з пластиліну коричневого кольору або, як Саша, нанести за допомогою чорної вітражного фарби.

 

51.jpg

 

42.jpg

 

24.jpg

 

В результаті вийшла справжня іграшка, для якої можна побудувати будиночок і придумати казкову історію. Такий звір стане цікавим подарунком, наприклад, для подружки-однолітки. Втім, наша героїня Саша має намір подарувати мишеняти бабусі на День народження. Не забувайте хвалити, дивуватися, радіти навіть самим простим поробок дітей, беріть участь в процесі, намагайтеся не критикувати. Нехай дитина і надалі створює свої шедеври з такого чудового матеріалу, як пластилін.
Томчук Ольга Володимирівна

 

Схожі роботи:
Ліпимо з дітьми - Безліч ідей для заняття ліпленням з дітьми