Нічний пейзаж. Об'ємна картина своїми руками

52.jpgСпробуйте створити зі своєю дитиною картину, яку можна не тільки розглядати, але і чіпати. Ця техніка дозволяє створювати справжні шедеври, не маючи особливих здібностей до малювання.

 

 

Образотворче мистецтво викладається в усіх школах. Але, як правило, уроки обмежуються малюванням фарбами і ліпленням з пластиліну. А адже існує маса цікавих технік, які можна використовувати для проведення уроку.

 

І так, вам знадобитися щільний аркуш картону, туалетний папір, клей ПВА, фарби, лак і пензлики. Для початку визначимося з малюнком, який ми будемо створювати. Далі наносимо на картон контури основних елементів. При цьому заздалегідь продумуємо, де будуть опуклі частини. Після цього беремо туалетний папір, скручуємо джгут з 3-4 шарів і макаємо в клей. Тепер укладаємо ці джгутики по контуру. При цьому потрібно пальцями надавати форму, наприклад, створити дупло на дереві і ямку на камені. Великі ділянки можна заповнити з допомогою газети. Її також вмочують в клей, потім укладають на поверхню, надаючи різні складочки. Бажано, щоб кожен шар встигав просохнути, тоді вам простіше буде накладати наступні шари, не боячись зрушити попередній.

37.jpg

Після того як всі верстви покладені необхідно просушити картину. Далі беремо фарби і починаємо розфарбовувати. Спочатку зафарбовуємо більш темними кольорами. Наприклад, якщо у вас на картині море, то перший шар повинен бути темно синій.

 28.jpg

Після того як фарба висохне, можна продовжити роботу. Беремо більш світлі тони і з допомогою губки або пальців фарбує тільки опуклі ділянки. Не обов'язково використовувати ті ж кольори. На синьому морі відмінно виглядають білі баранці, а на чорній скелі коричнева земля.

 112.jpg

Для додання металевого ефекту можна скористатися сріблянкою або золотинка. Після цього можете покрити роботу лаком.
От і все. За допомогою цього способу можна створювати не тільки дитячі малюнки, але й цілком серйозні картини.

 44.jpg

Букрєєва Ольга
Схожі статті:
Карандашница своїми руками - Запропонуйте своїй дитині зробити симпатичний стакан для олівців. А також в цій техніці можна зробити дуже цікавий подарунок бабусі або сестричці.
Вироби з туалетного паперу - Один з найдешевших матеріалів для дитячої творчості.