Новорічна прикраса на стіну. Мандала

Новорічна прикраса на стіну. Мандала

Мандала

Вироби з ниток
Ефектне прикраса до новорічного свята. Насправді легка виріб, який зможе зробити дитина самостійно від 6 років.

 


Як плести: Ми докладно розповідали технологію плетіння в попередній статті (Мандала. Плетіння із ниток). Тому в цій статті саму технологію пропустимо.

 

Матеріали:
Щоб мандала придбала вигляд новорічного прикраси просто використовуємо новорічні кольори ниток, золоті намистини або іншу новорічну атрибутику, наприклад, замість кистей можна підвісити дзвіночки або новорічні кульки. А можна прикрасити мандалу золотими бантиками або мішурою.

Для цієї вироби ми купили три мотка шовковистою пряжі (300м) з золотистими блискітками. Плюс знайдіть золоті намистини, які будемо нанизувати на кінці дерев'яних паличок (шпажок). Через ниток, прикраса вийшло не дешевим(3 мотка за 160 рублів + 20 руб. намистини).

 

Дитині може бути важко самостійно виготовити кисті, тому самі підготуйте заздалегідь три пензлики, які підвісимо на кінці паличок. Роботу представлену на фото робив дитина другого класу (Даша Бартинева).

 

Будьте уважні! Незважаючи на те, що виготовлення такого плетеного прикраси насправді дуже легке, в школу на конкурс поробок, краще не носити. Не повірять, що таку красу може зробити дитина. У нас так і вийшло, діти і вчителі не повірили дитині і довели племінницю до сліз.

 

Схема плетіння може бути якою завгодно. Плетіння "Зірка" - коли переплітаємо нитками кожну третю паличка, "квадрат" - переплітаємо кожну другу паличку, "круг"- переплітаємо всі палички поспіль. У цій мандалу ми коло не використовували, щоб домогтися ефекту зірки. Ось що у нас в результаті вийшло.

 

43.jpg

 

Новорічний декор

 

Новорічний декор

 

Переглянути відео >>>