Об'ємна аплікація. Квіти

Квіти

Квіти.

Об'ємні аплікації
Ідея для творчості з малюками. Цю листівку мені подарувала донька (3,5 року) на 8 березня. Вона робила її разом зі своєю нянею. Вирішила поділитися з Вами цією досить простий, але ефектною об'ємної аплікацією.

 


Технологія виготовлення такого об'ємного квітки дуже проста. Виріб можна робити з дитиною починаючи з віку 3 років.

 

Об'ємна аплікація. Квіти

Матеріали:
Кольоровий папір двостороння.

_30011.jpg Порада: Ми досить рідко купуємо набори кольорового паперу для дітей. В таких наборах або кольору не цікаві, чи вона пофарбована вона з одного боку, або тонка, що для виробів не годиться. А ті набори, в яких немає перерахованих вище недоліків - варто нереально. Ми знайшли вихід: купуємо в магазині канцтовари набір кольорового паперу для принтера. Ціна, кількість, якість - відмінна. В таких наборах 5 кольорів по 50 аркушів - 250 аркушів і за ціною - 280 рублів. Вистачає дуже на довго. З такого паперу і орігамі можна згортати, і робити аплікації.

 

Процес виготовлення:

  • Наріжте пелюсток з жовтого паперу для квітки, червону круглу серцевину і два зелених листочків. Вирізати симетричні листочки і пелюстки краще складаючи папір навпіл, тим більше лінія згину все одно нам буде потрібна.
  • Приклеюємо деталі до блакитного листу листівки. Квіткові пелюстки клеяться внахлест один на одного по колу. Починати приклеювати аплікацію краще зі стеблинки, закінчувати серцевиною.

 

 

Схожі вироби з дітьми

Уроки аплікації для дітей - Інші способи вирізання квітів з паперу. Розглянемо схеми і шаблони деяких квітів.
Аплікація "Метелик". - Аналогічна схема створення аплікації з однакових деталей. На цей раз в якості шаблону беремо сердечко.

 

Ви можете можете розмістити статтю і фото на своєму блозі чи сайті лише з активним посиланням на наш сайт Ігри та заняття для дітей.