Плетене сердечко з паперу

14.jpgМожна зробити плетене сердечко з паперу. Робиться вона просто і без особливих витрат. Подарувати його можна на будь яке свято.

 

 

 

Вироби разом з дітьми - це звучить так здорово. Стільки всього дивовижного можна зробити з підручних матеріалів, наприклад, паперу. Діти з задоволенням майструють разом зі своїми батьками.

Можна зробити плетене сердечко з паперу. Робиться вона просто і без особливих витрат. Подарувати його можна на будь-яке свято: Новий рік, Великдень, 8 Березня, День Народження, День святого Валентина та інші. Сердечко стане відмінним подарунком для близьких і дорогих людей.

 

hpim3184.jpg

 

Для цієї вироби потрібно: два аркуші паперу формату А4 синього і червоного кольорів, ножиці, лінійка, олівець і клей. Листи складаються навпіл і розрізають на дві частини перпендикулярно вигину. Далі надрізають половинки на дві рівні частини, тільки не до кінця, але обов'язково з боку вигину.

 

hpim3192.jpg

 

Потім пасе саме сердечко: синя смужка вставляється у червону, а червона вставляється в синю. Так чергуються всі смужки до тих пір, поки не закінчаться. Потім обрізають кінці так, щоб вийшла форма серця. Залишається приклеїти тільки смужку паперу, щоб можна було повісити сердечко.

 

hpim3191.jpg

 

Найпростіший варіант - це дві смужки на кожному аркуші. Можна робити три і більше смужок. Тоді плести буде складніше, але малюнок на серце вийде цікавіше.

 

hpim3197.jpg

 

В сердечко можна покласти солодощі, листівку або маленький сюрприз. Його можна повешать на ялинку або прикрасити їм інтер'єр кімнати. Все залежить від фантазії майстра.

 

Творчість не лише згуртовує батьків з дітьми, але і доставляє масу задоволення і користі. Робота над сердечком допоможе розвинути у дитини математичні здібності, дрібну моторику і просторове мислення.

Дитина, майструючи такі вироби, розвиває також художній талант, посидючість і терпіння. Всі ці навички йому знадобляться не тільки в школі, але і в його подальшому житті.
Ольга Сергіївна

 

Схожі роботи:
Сердечка до дня Святого Валентина - До святкування Дня Святого Валентина (день всіх закоханих) прийнято дарувати "Валентинки" зроблені своїми руками.
Об'ємна Валентинка. Листівки своїми руками - Пропонуємо Вам зробити просту об'ємну листівку Валентинку до дня всіх закоханих. Вона проста у виготовленні і підійде для уроків творчості з маленькими дітьми.